2733
2734

همسرم دوست نداشت بچه دار شیم و اولویتش مهاجرت بود.

ولی نشد که مهاجرت کنیم، البته منم ته دلم راضی نبودم و تلاشی نکردم، چون معتقد بودم دیر شده برامون.

تا اینکه به اصرار من راضی شد به بچه دار شدن..

دوماه دیگه ایشالا پسرمون به دنیا میاد

همسرم توجه بهتری به من و بچه در دوران بارداری داشت و هرچی پیش میره بیشتر به بچه توجه میکنه، اوایل زیاد حس نداشت...

گاهی عذاب وجدان میگیرم و میگم نکنه درحقش اجحاف کردم و نظرمو بهش تحميل کردم. 

البته به خاطر سن خودشم بود چون دیگه ۴۰ سالش شده و فاصله اش با بچه زیاد میشد.

گاهی میگم شاید درحق بچه هم ظلم کردم و شاید میشد جای دیگه ای به دنیا بیاد!

نمیدونم چرا این فکرا رو دارم، شاید چون همسرم همش میگه کاش میشد بریم جای دیگه به دنیاش بیاریم، حس میکنم من باید بهش انگیزه میدادم ولی ندادم و به خاطر وابستگی هام تلاشی نکردم. الان میگم نکنه پسرم بزرگ شه، من پشیمون شم که تلاشی نکردم!

اینم اضافه کنم که ما زندگی متوسط خوبی داشتیم

کسی نقدو ول نمیکنه نسیه رو بگیره

اینچیزایی که شما میگی همش احتمالاته ممکنه اصلا نمیشد

اگه قسمت خودتونو اون بچه بود مطمئن باش میشد

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن عذاب وجدان نداشته باش ولی امکان جور شدن مهاجرتون اگه زیاد باش در اینده نزدیک اره واقعا درحقش اجحاف کردید میتونست تو کشور دیگه بدنیا بیاد تابعیت اونجا رو داشته باش یعنی اینده درخشان

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

اینکه میگی دیره من قبول ندارم 

عزیز یه ثانیه مونده به عمرت هم بخوای برای آرزوت تلاش کنی حتی اگه بهش نرسی هم ارزشش رو داره 

اینو گفتم که طرز فکرت رو درست کنی نگی ۴۰ سال سن زیادیه 

ولی کوتاهی در حقشون نکردی چون الان بچه دارین یعنی بهترین نعمت دنیا که نمیشه با مهاجرت و اینا عوضش کرد پس عذاب وجدان نداشته باش 

مامانها هر چی به تولد بچه شون نزذیکتر میشن از این فکر و خیال ها راجع به اینده بچشون زیاد میکنن

حالا باز شما که شرایط ویژه ای رو تجربه کردین که بیشتر

ان شاالله که بهترین تصمیم رو گرفتین عزیزم

به سلامتی. منم مثل تو و الان خیلی پشیمون و ناراحتم. می‌دونم که دخترم در آینده شاکی میشه.

اگر عقایدت با فضای کشور همسو هس که تصمیم درستی گرفتی. اگر نه که اذیت میشی و بعدا استرس بچه رو هم می‌کشی. هر روز ترس از جنگ و گرونی و نابه سامانی...چیه این خاورمیانه کوفتی...

دوست عزیز مخالف، لطفاً ریپلای نکن. حال ندارم بحث کنی. نظرم رو گفتم و عوض نمیشه. ولی اوکی ایران گل و بلبله و بهترین شرایط رو داره