2733
2734
عنوان

مورد عجیب 😐

1180 بازدید | 81 پست

داشتم توی تلگرام میگشتم توی یه گروه که درباره مشکلات دانشجویان علوم پزشکی یه دختره کامنت گذاشته بود نگاش کردم حس کردم زیادی اشناس😐

جالبش اینه به مامانمم نشون دادم اونم اینو گفت 

گفت انگاری  یه مدت باهاش زندگی کردیم😐🗿

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

نمیدونم چرا از دختره ترسیدم😐

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دقیقا همین حسو ب بعضیا دارم

شاید انسان نیست

شنیدید میگن نصف ادما انسان نیستن؟

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

عههه چطوری یعنی 

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
منم دقیقا همین حسو ب بعضیا دارم شاید انسان نیست شنیدید میگن نصف ادما انسان نیستن؟

اصلا این یه جوری برای آدم شیرین میاد انگار قبلا زندگی کردی باهاش

عههه چطوری یعنی 

اشناس ولی در عین حال آشنا نیس انگاری یه حا دیدیش ولی ندیدیش😐

بذارم عکسشو یا نه ولش😐

اصلا این یه جوری برای آدم شیرین میاد انگار قبلا زندگی کردی باهاش

شاید فرکانس و ارتعاش بالایی ک داره باعث ایجاد حس خوب میشه

یا مهره مار 

مادرم میگفت ی زمانی اصلشو داشتم همه آدما جذبم میشدن

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2706