2733
2734

من باردارم رفته بودم پیش پدرم که تو باغ دوستش بود دوستش بهم کاهو و آلوچه داد گفتش باغ خودتونه ولی‌ الان میگم شاید خوب نباشه که من خوردم من نمیدونم که چطور آدمیه حالا چیکار کنم

عزیزم این موقعا یه بسم الله بگو 

وظیفه تجسس نداری فک کنم

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی نمیدونی چطور آدمیه بنا رو بر خوب بودن بذار عزیزم نگران نباش اشکالی نداره

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
وقتی نمیدونی چطور آدمیه بنا رو بر خوب بودن بذار عزیزم نگران نباش اشکالی نداره

ابته که چند باری دیدمش آدم خوبی به نظر میرسه به زور یه چیزی میداد حتی قبل بارداری الانم نمیدونه باردارم ولی خیلی وسواسی شدم از لحاظ حلال و حرام

ابته که چند باری دیدمش آدم خوبی به نظر میرسه به زور یه چیزی میداد حتی قبل بارداری الانم نمیدونه بارد ...

فکر کنم چون نمی‌دونید و اینکه دوست پدرتون بوده گردن شما هیچ اشکالی نداره گلم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت