2752
2734

یه متن میخوام به سرپرست آزمایشگاهمون که اونجا کارآموزی میرفتم ارسال کنم 

اون آقا الان رفتن شهر دیگه و مشغول به یه کار خیلی بهتره 

خلاصه بگم میخوام بگم که میتونی منو ببری با سفارش خودت داخل اون کارخونه که کارآموزی میرفتم 😂 

چی بنویسم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با سلام و عرض ادب

خواهشمند است با انتقال اینجانت به مرکز،،،،،       ،،،،،،،،،،

با سرپرستی اقای،،،،، موافقت نموده ،قبلا از مساعدتی که میفرمایید کمال تشکر را دارم

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  

سلام آقای ....

خوب هستید؟‌ امیدوارم سلامت باشید

غرض از مزاحمت بنده مدتیه دنبال کار هستم میخواستم ببینم اگه هنوز با .... در ارتباط هستید ممکنه یه سفارشی برام بکنید که نیرو میخوان برم اونجا مشغول بشم؟ البته اگه زحمتی نیست

با تشکر فراوان

سلام جناب فلانی،وقت بخیر

مدتی هست میخوام راجع به موضوعی باهاتون مشورت کنم.

راجع به شرایط کاری،میخواستم بدونم از دیدگاه شما که با تجربه تر از من هستید ازمایشگاهی که الان مشغول به کار هستم محیط کاری مناسبی برای پیشرفت هست؟

بعد از اینکه ی کم حرف زدن و صحبت رو بردید سمت اینکه محیطی مثل ازمایشگاهی که شما کار میکنید چطوره

میتونید بگید

سپاسگزارم از راهنماییتون،اگر ازمایشگاهی که مشغول هستید نیرو خواستند ممنون میشم بهم اطلاع بدید و من رو معرفی کنید.

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱