2733
2734
عنوان

اسکرین شات دعوا با نامزدم کی مقصره بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2435 بازدید | 119 پست
بچه ها تو رو خدا نظر بدین خووو🥲

خیلی رومخههه واییی من س صفحه چتشو خوندم جر گرفتممممممممم از دستشششش  چطور تحملش میکنییییی عهه عه عه عه حالم بهم خورد بزن تو دهنش بره برا همیشه اینجور آدما با لج دادنشون آدمو پیر میکنم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بگو گمشوووو مرتیکه بدرد نخور  فک کرده چه عنیهههه اسی توروخدا دیگه پیام نده بابا چرا قدر خودتونو نمیدونید مامان باباهاتون اینقد براتون زحمت کشیدن که پسر مردم بیاد سر هیچی اینجوری باهاتون صحبت کنه. این ادم حتی لیاقت نداره جواب پیاماشو بدی حیف وقتت نیس برای این بخای هدر بدی گول نخوری چن روز دیگه بیاد منت کشی ببخشیش

خیلی رومخههه واییی من س صفحه چتشو خوندم جر گرفتممممممممم از دستشششش  چطور تحملش میکنییییی عهه ع ...

پیر میکنن

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
کات ک کردم دیگه جواب ندادم فقط میخوام مطمئن شم اشتباه از جانب من نبوده

تنها اشتباهی که از جانب شما بوده اینه که بخاطر یه بیو خودتو کوچیک کردی با عرض معذرت

عزیزم این چیزا زوری نمیشه دلی باشه قشنگه خب بعضیا کلا از این کارا دوست ندارن این جدا ولی اینکه این همه بهت بی احترامی کرده دلیل مناسبی براش ندیدم

واقعا میگم بهش برنگرد که ضربه میخوری حس خوبی نگرفتم از حرفاش 

۵ سال 🤒

اسی جای هرکی دوست داری کات کن این پسره اصلا شمارو نمیخواد واضحه بگیر نیست انگار دنبال بهانه میگرده تا الانم وقتتو هدر دادی 

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                
2706