2752
2734
عنوان

هدف یک پسر از ایجاد رابطه ( قسمت دوم )

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من وقتی اینارو میخونم مغزم:چقد خر بودی ،راحت شدی ر...دی ب زندگین نه راحت شدی 😂💔🥲

مطمئن باش راحت شدی چون از رابطه سمی در اومدی 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
چ طولانی..

🙏🙏🙏🙏

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

خب حالا یه سوال 

دقیق لطفا جواب بده  

من  تهران زندگی میکنم .چند ساله هر دفعه که میرم بیرون حداقل  روزی ۲ تا ۳ پیشنهاد آشنایی دارم . راه میرم متاسفانه از پسر ۱۵ ساله تا مرد ۶۰ ساله سر تا پاموبرانداز میکنن. میرم خرید ، مغازه دار خودمونی باهام صحبت میکنه . یا رفته بودم بنگاه مرده یهو گفت دورت بگردم 😐 داشتم راجب خونه صحبت میکردم .  یا میرم پیش وکیل  بهم میگه بیرون قرار بزاریم راجب مشکل حقوقیت صحبت کنیم و چندین مورد دیگه میخوام بدونم قضیه چیه ؟ اینم بگم من روسریم از سرم نمیفته . مو رنگ نمیکنم . بشدت اخمو هستم و حتی صحبت هم نمیکنم بیرون  همیشه چون معذبم بیرون ، لباس مشکی میپوشم . اینم بگم چهره ام معمولی رو به پایین دارم  

خب حالا یه سوال  دقیق لطفا جواب بده   من  تهران زندگی میکنم .چند ساله هر دفعه که ...

با توضیحاتی که میگی اگر پوشش نرمال و مثل بقیه ای داشته باشی مشکل از تو نیست ،

شانسی که داری هر چی بیمار روانی  بود به پستت خورده  ! 

هستند افرادی که با شخصیت ضعیف تو سطح جامعه هستند که شعور و شخصیت ندارند !

شما مشاور رابطه هستید ؟  و ببخشید یه سوال  خودتون تجربه کردین اینا رو یا حالا مطالعه داش ...

سلام تمامی تاپیک ها نظرات و دیدگاه شخصی هستند 

بر پایه ی تجربه  و شناخت و... 

سلام تمامی تاپیک ها نظرات و دیدگاه شخصی هستند  بر پایه ی تجربه  و شناخت و...

عجب ! بر پایه تجربه !!! ینی اینایی ک گفتید تجربش کردید ؟!! 😐😑

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
سلام تمامی تاپیک ها نظرات و دیدگاه شخصی هستند  بر پایه ی تجربه  و شناخت و...

راستی ممنون ک گفتید خصوصی پیام بدم و آخرش جواب ندادید ! کلا من آدم سمج و چسبی نیستم . حداقل از روی ادب میگفتید جوابی ندارم یا پیام نده .. همونام دیلیت میکردم 🤷🏻‍♀️ ولی اینکه جواب ندادید جالب بود !

عجب ! بر پایه تجربه !!! ینی اینایی ک گفتید تجربش کردید ؟!! 😐😑

بر پایه ی تجربه هست 

نه تجربه ی خودم 

بلکه یاد گرفتم از تجربه های استفاده کنم و تجربه رو تجربه نکنم 

و از تجربیات بقیه استفاده کنم و ببینم ! 

هرچند بیشتر صحبت های من از شناخت خودم نسبت به جنس موافق خودم هستش 

راستی ممنون ک گفتید خصوصی پیام بدم و آخرش جواب ندادید ! کلا من آدم سمج و چسبی نیستم . حداقل از روی ا ...

ابتدای این که در خواست راهنمایی داشتید اعلام کردم بخاطر شرایط شغلی گاهی اوقات وقت نمیکنم بیام 

و وقتی میام چندین نفر هستند که پیام دادن و متاسفانه زمان کافی برای پاسخ دادن به تمام دوستان رو ندارم 

و اینجوری شرمنده میشم 

شما ببخشید

ابتدای این که در خواست راهنمایی داشتید اعلام کردم بخاطر شرایط شغلی گاهی اوقات وقت نمیکنم بیام  ...

خواهش میکنم . اخه بعدش تاپیک به این طولانی رو دیدم ! گفتم شاید دوس ندارید ج بدید .

خواهش میکنم . اخه بعدش تاپیک به این طولانی رو دیدم ! گفتم شاید دوس ندارید ج بدید .

تاپیکا رو  می‌شینم تو قسمت یاد داشت ها گوشی می‌نویسم 

هر وقت تکمیل شد تاپیک میذارم 

2706