2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین عزیزم الان تاپیک هاتو خوندم.

حتمااا برو مشاور

اونجوری ک من فهمیدم تو هنوز توی دوران مجردی موندی

درس خوبه ولی وقتی ازدواج میکنی اون بله که میگه بله به همه چیزه یعنی غذا.تمیزی.خونه داری.شوهر داری.بی پولی.همه چیییی.

تو نمیتونی درستو بخونی و بی تفاوت باشی ب زندگیت.

بشین باشوهرت عاقلانه حرف بزن و بپرس چه توقعاتی ازت دارع.

بنظرم خیلییی زود بوده واسه ازدواج کردنت.

حالام باید بتونی مدیریت کنی

ببین عزیزم الان تاپیک هاتو خوندم. حتمااا برو مشاور اونجوری ک من فهمیدم تو هنوز توی دوران مجردی مون ...

خانم عزیز من به زور زن این آقا شدم و ایشونم میدونست وضعیت تو سال کنکور چجوره خودشون اصرار کردم نع من

خانم عزیز من به زور زن این آقا شدم و ایشونم میدونست وضعیت تو سال کنکور چجوره خودشون اصرار کردم ...

به زور یعنی به زور خانواده؟

اگه آره پس بهشون بگو موضف هستن پشتت باشن ...این سوال کردن نداره...

اگه میدونی پشتت میمونن بهشون بگو اگه نه مجبوری خودت مدریت کنی راه دیگه ای نداری...

به زور یعنی به زور خانواده؟ اگه آره پس بهشون بگو موضف هستن پشتت باشن ...این سوال کردن نداره... اگه ...

به زور خانواده به زور شوهرم دوسش نداشتم به زور عجیرم کرد الانم دارم دق میکنم