2733
2734
عنوان

توی حمام چقدر وقت میزارید ؟

268 بازدید | 24 پست

روتین حمامهاتون چطوره؟ 

من خودم شامپو سر 

ماسک مو 

بدنم نوره میزنم 

لیف و شامپو بدن 

گاهی روزها سنگ‌پا 

تنمو نمک میزنم و دوش نمک میگیرم 

همه ۴۵ دقیقه 

شما چطور چه کاری میکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکبار رفتم اینهمه زیر دوش موندم دوبار شامپو زدم دو بار لیف کشیدم زیر دوش نشستم کارای بهداشتی انجام دادم گفتم حتما یک ساعته تو حموم اومدم بیرون 15 دقیقه بود😐😑نمی دونم چرا حموم من هرکاری بکنم فقط 15 دقیقه طول میشه

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

من قبلاها لگن میذاشتم پر آب میکردم هی میریختم سرم. با لیف قشنگ میسابیدم پوستمو. سنگ پا .اواز میخوندم   بعد ازدواج همسرم میخندید میدید ۴۰ دقیقه میمونم نمیام بیرون. دیگه منم عادت کردم یه دوش بگیرم زود بیام

2706