2733
2734
عنوان

انقد با این پیامش ذوق میکنم 🥰

1105 بازدید | 42 پست

یکی از داداشام خیلی اقاست🥰تفاوت سنیمونم خیلیه اما خیلی باهم جور بودیم همیشه ، من ۲۱ اون ۳۲ هم سن شوهرمه دقیقا ، هفته ای یه بار میاد خونه م کلی خوراکی برام میاره🥺برای خودمم یه چیزی میاره کادو ، هر وقت میره بعدش یه پیام تشکر میفرسته ، حس میکنم خیلی دلتنگمه تو خونه ، هنوزم مجرده ، نگم از جنتلمن بودنش ،یه وقتایی که میاد میره انقد بغض میکنم دلم تنگ میشه برای شوخی هامون ، همه چیمون 🥲اما از وقتی ازدواج کردم شوخیاش خیلی سنگین شده ، همیشه م از دلتنگیش میگه بهم ، روزی یه بار بهم حتما زنگ میزنه ، تو عروسیم انقد چشاش اشکی بود🥲موقع محردیم کافی بود لب تر کنم بگم فلان چیز و میخوام ، حتی تو ولنتاین هم برام کادو میگرفت میگفت یه وقت فک نکنی تنهایی یا بقیه رو ببینی بگی تنهام ، تمام تلاششو کرد هیچی تو دلم نمونه،الان انقد یهو دلم تنگ شد واسه قدیم 

دختری از آهار🦚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706