2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه دیتور پختش بگی

سیب زمینی نگینی، پیاز نگینی ،رب دو قاشق سر پر،گوجه رنده شده،نمک فلفل زردچوبه 

پیاز و سرخ میکنم بعد که کمی طلایی شد سیب زمینی و بهش اضافه میکنم و کمی تفت میدم بعدم رب واضافه تفت بده و ادویه ها، آخرم گوجه رنده شده که اضافه کردم برنج که از قبل خیس کردم و اضافه میکنم و بعد اینکه دم کشید دو تا قالب کره پنجاه گرمی میزارم روش ومخلوط میکنم 

شاید که خدا اینجوری خواسته
خب تخم مرغ باماهی که نمیسازن باهم معده دردنمیشی

کم میخوریم هیچ وقت چیزی نشده

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
در حال پخت دلبندی  و میگو     اینا هنوز در حال پخته ظاهر خوب ...

ما به اون میگیم شکم به 

بعدم اول پیاز سرخ میکنیم با ادویه گوشت و زرد چوجه و فلفل قرمز هم میزنم بعدش شکم به اضافه میکنم آخرشم پودر لیمو امانی 

با روغن دنبه هم سرخش میکنم نه روغن‌های دیگه

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
میگوخوشمزه اس؟طعمش مثل چی نمدونم چرامن فقط تیلاپیلادوسددارم باماهی سالمون ایناخوشمزه تره بنظرم 

ی بار خوردم بوی ماهی میده ،در کل خوشمزه نیس ،شایدم اونی ک من خوردم خوب درس نشده بود

کچی‌کورد
ی بار خوردم بوی ماهی میده ،در کل خوشمزه نیس ،شایدم اونی ک من خوردم خوب درس نشده بود

وای بوی ضخم ماهی اصلانمیشه تحمل کردمن یه بارشمال بودماهی قزل چندتااوردن کباب کردم یدونه خودم نخوردم بنظرم تیلاپیلاوسالمون چون بونداره خیلی خوشمزه تره

داره درست میکنه خواهرم

فکر کنم املت داریم🥴

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️یه حسی در من خیلی شدید هستش ، یه حسی که بهم میگه تاپیک نذر ظهور بزنم تو همین نی نی سایت خیاطی مدل و طراحی الگو خیاطی یاد بدم ، ولی خیلی دو دلم ، یعنی این تردیدم کار شیطونه ؟ شما موافق این تاپیک هستید ؟ نظرتون منو از بلاتکلیفی در میاره ❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.
2706