2752
2734

هیچی بعد قطع قرص جلوگیری پریود میشی هیچ راهی هم نداره چون هورمون هات دستکاری شده

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی بعد قطع قرص جلوگیری پریود میشی هیچ راهی هم نداره چون هورمون هات دستکاری شده

یعنی همون یدونه جا موند فایده نداره؟؟  الان حداقل قطع بشه.   اخرش تموم شد پریود شم اشکال نداره

حالا باید چیکا ر کنم. 😔 امروز یدونه خوردم اضافه .   تایم اصلی شب هست

خب امروز که خوردی بازم شب یدونه بخور بازم لک اومد حتما برو دکتر 

همیشه اینجور مشکلات رو به دکتر بگین 

من دچار خونریزی ام بخاطر همین خیلی درکت میکنم 

عوارض روجا خیلی کمتره ولی مواظب باش 

♡
یعنی همون یدونه جا موند فایده نداره؟؟  الان حداقل قطع بشه.   اخرش تموم شد پریود شم اشکال ن ...

اگه ادامه بدی احتمالا قطع بشه. ادامه بده تا فرداببین چی میشه

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
خب امروز که خوردی بازم شب یدونه بخور بازم لک اومد حتما برو دکتر  همیشه اینجور مشکلات رو به دکت ...

باشه عزیزم .‌ اره خیلی بده . اصلا دلیل منم واسه مصرف قرص همینه که بین دوره زود لک و خون میبینم 

عزیزم من شیش ماه خوردم

خیلی عوارضش کمتر از سایر قرصاس اگه تازه شروع ب خوردن کردی اینکه لک ببینی طبیعیه،نترس قرصاتو  ادامه بده

ماه اولم خطر بارداری هست یه روش حلوگیری دیگه ام داشته باش

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
باشه عزیزم .‌ اره خیلی بده . اصلا دلیل منم واسه مصرف قرص همینه که بین دوره زود لک و خون میبینم 

هعیبی خداا .. من ماه پیش یه ماه کامل پریود بودم با قرص قوی قطع شد ... این ماه هم اللن ده روزه نمیدونم کی قطع میشه 

ولی دکتر برو .. وضعیتت بدتر میشه امیدوار نباش که همینجوری خوب میشی

♡

روجا مارک خوبیه من ی بار کیست داشتم دکتر بهم داد رفع شد 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
هعیبی خداا .. من ماه پیش یه ماه کامل پریود بودم با قرص قوی قطع شد ... این ماه هم اللن ده روزه نمیدون ...

خیلی حس بدیه من کشیدم میفهمم ادم بیزار میشه هر دفعه چک میکنی ب امید اینکه خبری نباشه باز فرداش میبینی هست.

اخه قبلا دکتر رفتم جواب نگرفتم. فقط مارکای مختلف قرص جلوگیزی و هورمونی دادن بدتر سیستمم بهم ریخته بود 

عزیزم من شیش ماه خوردم خیلی عوارضش کمتر از سایر قرصاس اگه تازه شروع ب خوردن کردی اینکه لک ببینی طبی ...

ممنون که تجربه ت رو درمیان گذاشتی عزیزم. ممکنه پس بدنم عادت نکرده باشه هنوز بهش

2706