2733
2734
عنوان

کیا بچه کلاس پنجمی یا ششمی دارن ؟

97 بازدید | 11 پست

برای تقویت ریاضی شون چکار کردین ؟

کلاس پیش خوانی دروس فرستادین؟

دخترم کلاس ششم میره پارسال خیلی با ریاضیش اذیت شدم 

میخوام تابستون کلاس ریاضی بفرستم 

اگر دخترت کلاس ششم هست  نگران ریاضی هفتم نباش خیلی ساده تر از ششم هست ولی خب میتونی شهریور  کلاس پيشخوان بذاری 

ولی اگر پنجم هست  و میره ششم خیلی باهاش کار کنید 

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر دخترت کلاس ششم هست  نگران ریاضی هفتم نباش خیلی ساده تر از ششم هست ولی خب میتونی شهریور &nbs ...

اره عزیزم پنجمه میخواد ششم بره 

بخاطر این میگم کلاس ریاضی بفرستم که ششم باهاش کار بشه  

دوره ریاضی بخر خودتو راحت کن 

من امسال اول سال خیلی اذیت شدم ومعلم دخترم هم سوالات خیلی سخت میداد برا امتحانا و بچه ها مجبور میشدن برن خونه معلم کلاس خصوصی منم چند جلسه دخترمو بردم ولی هزینش جلسه ای ۴۰۰بود ومعلم هم میگفت باید بچه ها مرتب بیان تا یاد بگیرن ولی من یه روز ایتامو باز کردم بالای صفحه تبلیغ یه کلاس ریاضی اومده بود بازش کردم نمونه تدریس داشت دیدم خیلی خوب یاد میده برا دخترم گرفتم و خدا روشکر با همون آموزشا اخرین امتحانشو بدون غلط گرفت 

دوره سال بعدشو هم براش گرفتم تابستون تمرین کنه براسال دیگه آماده بشه شما هم میتونید بگیرید فصل اول کتاب رو هم رایگان اموزش داده میتونی ببینی اگه دیدی خوبه بگیری 

فقط صبر کن وقتی تخفیف گذاشت رو دوره خرید کنی 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

نتونستم لینک گروه رو بذارم برات ولی ایدی معلمه این هست بهش پیام بده تا لینک گروه رایگان روبرات بفرسته اگه دیدی خوبه بخر

@L_Koorechinzade

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
ممنون عزیزم  این ایدی و تو چه برنامه ای بزنم

خواهش می کنم عزیزم

تو ایتا

عزیزم برا منم میفرستی

اره عزیزم بفرمایید

https://eitaa.com/soodacademi