2733
2734
عنوان

چکار کنم حامله بشم 😭😭🤰🤰

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 40 پست
سنت هم خیلی کمه چیه الان برو عشقو حالتو بکن بعد بچه بیار. استرس اصلا نداشت باش خیلی تاثیز داره برو ب ...

سن خودم کمه اما سن شوهرم ۳۳سالشه او سپس بالا میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو داریم میریم دکتر تحت نظر اقدامم کردیم نمیشه. اگر گرگان هستی برو پیش دکتر مظهری خیلی کارش اوکیه

نه گلم یزدم گفتم اما خیلی تیکه میندازه همش میگه دختر من همین دفع اول بادار شدن یعنی می‌سوزم 

۳

منم بعد ۳ سال باردار شدم منم مشکلی نداشتم ولی خدا نمیخواست عجله نکن خودش بهت میده میگن طب سنتی خوبه 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

اگه سالمین 

بیخیال باش

مشغول یک کاری باش هرچی بفکرش باشی دیرتر اتفاق میوفته

همین استرس عامل اصلی تاخیر در بارداری هستش

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
نه گلم یزدم گفتم اما خیلی تیکه میندازه همش میگه دختر من همین دفع اول بادار شدن یعنی می‌سوزم 

وای خدا چقدر بیشعور یعنی آدم باورش نمیشه هنوز مثل قدیم میان به عروس شون تیکه میندازن ک حامله نشدی.....تو هم بگو فعلا سنم کمه قصدش ندارم وقتش زیاده

سن خودم کمه اما سن شوهرم ۳۳سالشه او سپس بالا میره

۳۳ زیاده ؟ برادر شوهر من همین سنه مجرده هنوز 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2706