2752
2734

فقط جمعه ها میرفتیم یه دوری تو شهر میزدیم بقیه روزها خستس بیرون نمیبره

دیشب همسایمون اهن‌می‌آورده به همه گفته ماشینتون رو ببرین بیرون محله بسته میشه شوهرم گفته چرا الکی ماشینو ببرم بیرون جای خاصی که نمیریم 

منم خرید داشتم چند رور قبلم گفته بودم صبح پاشدم گفتم ساعت  چن بریم گف نمیتونیم محله بستس

باور میکنید از صبح تو قیافم 😏😏😏حالم گرفتس رفتم حموم گریه هم‌کردم خیلی حالم بده از صبح تو خونم

انقد دوست داشتم شوهرم اهل گردش اینا باشه هر هفته به جایی بره ولی متاسفانه جمعه هارو فقط استراحت میکنه

هعی😮‍💨

منکه شوهرم تا ۱۱ شب بیرونه چی بگم🫠تعطیلاتم نداره😑

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باز خوبه هفته ای یکبار میاد

برای من کلا نمیاد 

نه بازار نه تفریح نه مهمونی نه حتی خونه پدرمادر خودش و من و خواهربرادرامون

من با محبت قهر دعوا ملتمسانه گریه هرجوری فکرکنی گفتم یکبار میاد دیگه میره تا یکسال دیگ 

هر روز کار خودم گریه اس و واقعا افسرده‌ شدم

فقط یکاری کن این یک هفته حداقل از ذهنش و عادتش نره

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

حالا فکر کن شوهرت اهل گردش باشه ولی با دوستاش نه با خانواده!!

شوهر من اینجوریه

بیخیال گریه نداره که خودتو ناراحت نکن هر کدوم یه جور آدم نیستن

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃

پیاده میرفتید 

هم پیاده روی میکردید هم یه تجربه متفاوت بود 

متاسفانه شوهرم من چند پله از شوهر شما بدتره

ولی من انقدر میگم که گاهی پیاده تا پارک نزدیک خونمون میریم ولی انقدر افسرده شده که حتی تا سوپرمارکت هم با ماشین میره

اگه من چیزی نگم تا ابد میخوابه یا تلوزیون نگاه میکنه

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو چقدر منی!

تازه تو شهر غریب هم هستم 

من چی بگم پس؟

امروز یه ۳ ساعت تایم داشت که اونم معلوم نیس کدوم گوری رفت😡😵‍💫

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
بهونس دوست نداره که بیاد  من خودم با کلی خستگی و سرکار تو خونه بند نمیام تنها هم بشه حداقل باید ...

ایول👏👏👏👏👏

2706