2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تب خیلی خطرناکه حواست بهش باشه 

هر چهار ساعت بهش بده تبش ک اومد پایین هر شش ساعت بده...

یه حوله رو با اب ولرم رو به سرد خیس کن ابشو کامل بگیر دست و پا و پیشونی و شکم و ارکجاش ک داغه اروم حوله بزار لباسشو کم کن 

بیشتر هم سرش داغه

احتمالا بخاطر دندونشه بهش دوسه قاشق اب جوشیده سرد شده بده بخوره اب بدنش کم نشه بخاطر تب 

آب خنکش میکنه

یه پارچه نخی خیس کن ابشو کامل بگیر پهن کن روی پیشونیش

ترو خدا میشع بگی علایم تشنج چی بود و تبش خیلی بالا بود؟ دارو چیزی بهش داده بودی برای تب؟ 

آره تبش بالا بود و با قطره پایین نیومد چون وزنش زیاد بود قطره افاقه نکرده بود باید شربت میدادم‌که نمیدونستم. تنها شانسی که آوردیم این بود که توی بیمارستان تشنج کرد اگه توی خونه اینجوری میشد که حتما سکته میکردم

وای نگو. بچه منم از دیروز تب داره هیچی دیگه هم نداره فقط تب، دیشب یه دقیقه هم نخوابیدم بچه من 15 ماهشه. ولی فکر کنم تب بچه من ویروسیه. چون بچه برادر و خواهر شوهرم تب داشتن 

♥️ خدایی که من می شناسم دقیقا لحظه ای که انتظارشو نداری برات معجزه ای می فرسته که غرق شگفتی بشی... ♥️ خدایا شکرت 🤲🤲 (ماشاءالله لا حَولَ وَلا قُوَّةَ اِلّا باللّهِ العلیِّ العظیم ) ‌‌