2752
2734
عنوان

تو شرکت لبنیات ها کدومش بهتر و مطمعن تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 49 پست
درسانه ک میگن اصلا لبنیات نیستن اونا؟؟ با چی ساخته میشن؟

نه لبنیاتع اما سالم نیستند ، البته ن فقط شیر

تاپیک روایت زندگانيم رو بخون تا بفهمی منظورم چیه

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بدونی تو میهن ساوه چیکار میکنن، کلت به دست میشه تک تکشونو میکشی😂

سلام ساوه هستید شما؟

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
واقعا اسید میزنندبه شیر؟

خانواده من یکی از سهامداران میهن هستند، و فقط لبنیات نیست، تاپیک روایت زندگانیم رو بخونید تا بیشتر متوجه منظورم بشین

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
خانواده من یکی از سهامداران میهن هستند، و فقط لبنیات نیست، تاپیک روایت زندگانیم رو بخونید تا بیشتر م ...

بله خوندم واقعا باید به شما افتخار کرد ما برای ایرانی آباد و سالم نیاز به آدم های چون شما داریم هر چند که اندک اند..پایدار باشید

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
2706