2733
2734

خاهرشوهرم کلی بهم تیکه انداخت با جاریم شروع کردن ب خندیدن بهم منم هیچی نتونستم بگم نمیدونم چرا اونجا فکر میکنم دارن حرف میزنن و شوخی میکنن بعد میام خونه فکر میکنم میبینم همش تیکه قلمبه بوده مثلا خاهرشوهرم بهم گفت چقدر بزرگ نشسته بودی یا گفت پاهات چقدر مو داره و هزار تا حرف بی مورد اونم جلوی یک خانوم که مهمان بود و بار اول در جمع ما بود برای این رفتار بد چ واکنشی نشون بدم خیلی ناراحتم میخام برم مشاوره ببینم چه مشکلی دارم اینطوریم نمیتونم جواب بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اعتماد بنفس نداری ترس داری از جواب دادن 

دو سه دفعه جواب بدی واست عادی میشه 

اجازه نده کسی مسخرت کنه

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد

اتفاقا اونا مشکل دارن ؛که به موی پاتم کار دارن.😒😒

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
چجوری چی بگم بخدا تا حالا بارها مسخرم کردن خندیدن بهم

همون لحظه راجب هرچی نطر داد جوابشو بده

با لحن ملایم که فکر نکنن تونستن ناراحتت کنن

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
دقیقا یک ادم بی مزه و بیشعوره

من میتونم جواب دختر خالم رو بدم ولی اهر زبون تلخی نیستم

شوهرش طلاقش داد پرتش کرد از خونه بیرون

الان چیزی نداره پز بده براش مونده فقط فرم سینه هاش

https://daigo.ir/secret/2163226386
اووف ..منم مثل توم اسی...هر وقت یکی بهم تیکه میندازه هیچی نمیگم بعدش ک میام خونه با خودم فک میکنم می ...

من دارم اذیت میشم مخصوصا ک اصلا شوهر ادمی ندارم ک بخواد از جلوشون در بیاد کلا من تو خانواده اونها خیلی بی ارزشم 

2706