2752
2734
بله

اگه دوست داشتی تعریف کن که چیشد و قسمت هم نشدین؟ایشون کنار کشیدن؟

اگه بدونین مجرده باهاش ازدواج میکنین؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
نمیدونم....دعوا خیلییییی دترم ولی تو عکساشون خیلیی ادعای خوشبختیشون میشه با اینک یه ماه نرسیده خیانت ...

آخه عشق چه ربطی به قیافه داره عزیزم

ولی خب بعضیا هستن که عشق اولو فراموش میکنن و با یکی دیگه خوشبخت میشن ولی بعضیا هم تا همیشه پاسوز عشق اول میمونن

ولی فوتبال همه چیز منه                                        دوستان کاربری دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصولا عصق اول از رو سادگی و بچگی شروع میشه و ب همین دلیل اکثرا ب نتیجه نمیرسه

ب نظرم کلا اسمشو عشق نزاریم عشق تره

عشق اونیه ک با عقلی ک ب بلوغ کامل رسیده انتخاب شه

کاربری دست دو خواهره (یسنا و یاسمن) ، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
آخه عشق چه ربطی به قیافه داره عزیزم ولی خب بعضیا هستن که عشق اولو فراموش میکنن و با یکی دیگه خوشبخت ...

چی بگم...😊بد کرد ولی..

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
تاپیکت نکته داره همه اقایون میان ک جواب بدن نی نی یار رو میشه تگ کرد تعلیقشون کرد🤣 شوخی میکنم ا ...

خانوما هر جا منع بشن سعی میکنن برن اونجا.   چون خیلی فوضولیم 

ما به آزمون و خطا استادیم استتتتتتتاد
نه خیلیا تو آشنایی وقتی خیلی بهم علاقه مندن همو میبوسن این دیگه طبیعیه😂😔

اونا بی‌تربیتن، مهم اینه که امثال شما و من و نی نی سایتیا این کارا رو نمیکنیم

آقا هستم آقا 😐 مواظب باشید ریپلای نکنید بعدش بگید تازه فهمیدم کاربر آقا هستی!!! 
عشق اولم همسر ایندم قرارع بشه.  قبل از اون عشقی نداشتم.  اینو خدا بهم هدیه داد

واای انشاالله به سلامتی 😍😍

خبر ازدواجتونو میخوایم تو همین سایت بشنویم🤭🤭😅

ولی فوتبال همه چیز منه                                        دوستان کاربری دست دونفره
2706