2733
2734
عنوان

گناهه؟

92 بازدید | 6 پست

خواهرم خیلی اوقات رفتاراش طورین که باعث میشه احساس حقارت کنم میخوام برای آرامش روحیم باهاش قهر کنم بنظرتون گناهه؟

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه خودت ادیت کنی گناه نیست؟

میدونم در حق خودم ظلم میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
قهر نکن. رفتار خودت رو درست کن. ببین چجوری رفتار کردی که باعث شده دیگران به خودشون اجازه بدن تحقیرت ...

رفتارم درسته تا حدی خوب نیست ولی مثلا اگه کسی ابله داشته باشه نزدیکش نشم بگم میگیرم تو ایام امتحانات نمیخوام بگیرم به همه میگه این وسواس داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مقدوربرات کمترباهاشون حرف بزن

درسته باهاش حرف نمیزنم تا عقلش سرجاش بیاد ۳ سال ازم کوچیکتره فکر میکنه خداست

1
5
10
15
20
25
30
35
40