2752
2734
عنوان

دیروزباهمسرم بحثم شد بعدزدتوگوشم گوشم زخم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شماها دیگ کی هستی زن هر کاری کنه مرد باید کتک بزنه گوشش سیاع کبود شده هیچ کس حق ندارع رو زن دست بلند ...

منم نگفتم حق داره رو زن دست بلند کنه گفتم برند مشاوره تا ریشه مشکلاتشون پیدا بشه

خب وقتی خودش میگه شرایط طلاق نداره

میگه هیییچ وقت طلاق نمیگیرم وابسته بچمم

وقتی میگه پدرم قبول نمیکنه

چه اصراریه شما تجویز جدایی کنید

کسی که دلبسته و وابسته زندگیش هست و یه شرایط ناراحت کننده پیش اومده که نباید زندگیشون را خراب کنند و تعویض کنند باید تلاش کنند تعمیر کنند و ریشه یابی کنند 

من میرم همسرم نمیره اونوبایدقانع کنم بره 

از مشاور بخواه بهش زنگ بزنه و دعوتش کنه به مطبش مشاور ها بیشتر این کار را انجام میدن

چون شما بهش که میگی فکر میکنه روش تسلط پیدا کردی و زیر بار نمیره 

اما نفر سوم که مشاور باشه حتما میتونه راضیش کنه به جلسات تکی ودوباره

بچت خیلی خوشبخت هست که تو مادر را داره که تنهاش نمیزاره پناه بچت باش با خودت خلوت کن ببین اگه شوهرت را فقط ۱ درصد هم دوست داری خونه و زندگیت را دوست داری تلاش کن از راه هایه مختلف که زندگیت را بسازی  میدونم تنهایی سخته و حق با شما هست اما شما بخاطر بچت این تلاش را بکن 

تو خلوتت یه کاغذ بردار و راست و حسینی بدون تعارف  یه طرف خوبی هایه همسرت را بنویس یه طرف بدی هاش ببین کدوم طرف بیشترمیشه اگه خوبی هاش بیشتر شد حیف زندگیت هست

تازع برا من  نوشته حرف پدر بچه رو شنیدیی که قضاوت می‌کنی .پدر بچه چی میخواد بگه آدمی که دست رو ...

میگن زنا ایرانی چرا کتک میخورن به خدا عکس رو دیدم حالم بدشد بعدمیگن نه شکایت کن نه به بزرگترت بگو میگن برو مشتثاوره مردی که عصبی میشه وحشی میشه چنددرصد به مشاوره اعتقاد داره؟؟؟؟؟؟؟حتما باید شکایت کنه بره پزشک قانونی حتی اگه طلاق نگیره وگرنه حالا حالاها درگیره 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
منم نگفتم حق داره رو زن دست بلند کنه گفتم برند مشاوره تا ریشه مشکلاتشون پیدا بشه خب وقتی خودش می ...

تو گفتی حرفای پدر بچه رو شنیدی این یعنی شاید دلیل قانع کننده برا کتک داشته باشه .بعدش من بچه نیستم چند سال ازدواج کردیم مثل همه زنو شوهرا گاهی اختلاف نظر داریم یکسال مریضم شوهرم تمام کارای خونه رو انجام میده بعد یکی بیاد یه دختر سن کم با بچه کوچیک و چپ و راست بزنه .این جورمردا قبل مشاور باید جواب کتکی که زدن رو پس بدن دختر کس و کار داشته باشه حالشو بگیره 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
میگن زنا ایرانی چرا کتک میخورن به خدا عکس رو دیدم حالم بدشد بعدمیگن نه شکایت کن نه به بزرگترت بگو می ...

مردی که خیانت می‌کنه دوم مردی که دست بزن داره هرگز درست نمیشه متاسفانه .

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
از مشاور بخواه بهش زنگ بزنه و دعوتش کنه به مطبش مشاور ها بیشتر این کار را انجام میدن چون شما بهش ...

من کلا گفتم اهل طلاق نیسم ولی مشکلم این اخلاقشه ک عصبی ودست بزن داره مترسم بچم بزرگ شه گناه داره بایدی راهی پیداکنم این عادتشورهاکنه همسرم دهن بینه متسفانه وبچه ننه مدونم ک چرانسبت ب من بدبینه

خیلی بده 😔واقعاادم با چ ارزوهایی،میادسرخونه زندکیش

چقدرم سنت کمه هزار حیف برای تو .امیدوارم یه دری برات باز بشه 

مردی که خیانت می‌کنه دوم مردی که دست بزن داره هرگز درست نمیشه متاسفانه .

تاوقتی مظلوم هست ظالم هم هست به طرز فجیعی کتک بخوری نه به بزرگترت بگی نه شکایت کنی مطمئنا طرفت پرو میشه وتکرارمیکنه مازنا فقط ناله میکنیم قانون طرف مرداس همین پزشک قانونی که حقمونه نمیریم 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
من گاری نکردم فقط گفتم نبایداینقدولخرجی کنی ماخونه نداریم ی بچه هم داریم نمزاره من کارکنم ک کمک خرجم ...

دلش میخواد خرج کنه خب خرج چی میکنه؟ مواد مصرف میکنه خرج خانوادش میکنه یا دوستاش؟ چندبار بهش گفتی کتکت زد دیگه نگو میبینی حرف اثر نداره دیگه ول کن بخور و بخواب همه چیز رو به یه ورت بگیر انگار دلت میخواد کتک بخوری

تو گفتی حرفای پدر بچه رو شنیدی این یعنی شاید دلیل قانع کننده برا کتک داشته باشه .بعدش من بچه نیستم چ ...

هیچ کمکی جز دفاع از خود دلیل قانع کننده نداره عزیزم

شخصیت مردها با زن ها متفاوته یه جیزی از درون داره بهش فشار میاره باید بره دکتر تا درمان بشه دست خودش نیست نمیتونه خشمش را کنترل کنه باید بره دوره هایه کنترل خشم را بگذرونه بایدحرف بزنه تا ریشه یابی بشه  مطمئنم یه چیز داره اذیتش میکنه از درون 

اصلا مربوط به اسی هم نیستا یه فشار روحی شاید بیرون از منزل باشه نمیتونه کنترل کنه دست خودش نیست  با کوچکترین جرقه پرخاشگری آنی داره باید درمان بشه چون بعدش میاد عذر خواهی یعتی سریع عصبانی و پشیمون میشه

از این لحاظ گفتم قضاوتش نکن

2706