2733
2734
عنوان

واسه عربی چقدر آمادگی دارید؟

190 بازدید | 26 پست

خوندین؟ 

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی

وای 

منم یکم بیخیال شدم 

کاش از اول سال میخوندم 🤷🏻💔

متنفرم ازش

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
تقریبا من سال قبل 19/75 شدم موندم برم یا نرم

سوال ها در چه حد بود سال قبل ؟؟

من یه دور خوندم ، الان تا ساعت 10 می‌خوابم بعدش بلند میشم از ده تا صبح قبل امتحان یه دور دیگه مرور میکنم نمونه سوال حل میکنم

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
تقریبا من سال قبل 19/75 شدم موندم برم یا نرم

گلی میشه بگی سوال ها در جه حد بود ینی کتاب رو میخوندی اوکی بود؟ همه چی از کتاب بود؟ پارسال چقد خونده بودی تو

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
من یه دور خوندم ، الان تا ساعت 10 می‌خوابم بعدش بلند میشم از ده تا صبح قبل امتحان یه دور دیگه مرور م ...

ینی با یه دور خوندن کامل بلدی الان ؟؟

مثل نهایی های قبل بود  ولی خب امسال معلوم نیست

استرس دارم

مگه فرداعه؟

اره 😐😐

ینی با یه دور خوندن کامل بلدی الان ؟؟

تقریباً 80,90 درصد بلدم  ، میگم که امشب تا صبح هم بخونم نمونه سوال حل کنم کامل آماده میشم

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
2706