2752
2734
عنوان

من یه زن صبورم یا احمق ؟

295 بازدید | 28 پست

امروز با خانواده همسرم رفتیم بیرون تفریح از همون ساعت اولیه صبح شوهرم عصبی بود و بعد ناهار اومدیم نشستیم دور هم قارچ کبابی درست کرده بودیم شوهرم منو صدا زد که بیا ببر برا خودت و بچه زودتر بخورید تا بقیه هم برسه من رفتم ازش بگیرم یه لحظه یه زغال چسبیده بود به قارچ گرفت به دستش همه قارچارو پرت کرد تو خاک و ب من و بچمم گف نمیخاد بخورید خودشم رفت نشست اون سمت همه اونایی که اطراف نشسته بودن با دلسوزی نگام میکردن و من دوس داشتم زمین دهن باز کنه و من دیگه نباشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم شما اوکی هستی شوهرت غیرعادی و عصبیه

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊

اسی ببخشیدا یه چیزیو این وسط جا ننداختی خب ذغال چسبیده به قارچ شما چیزی گفتین که عصبانی شدن ؟

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃

امان از دست این مردااا

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
نمیدونم حالا اومده میگه تو سر من داد زدی تو مقصری در صورتی که من هیچی نگفتم

خب اعصابش بابت مسئله ای خرده 

همه ما وقتی عصبی باشیم بهانه گیر میشیم 

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

هیچکدوم نیستی عزیزم فقط بی سیاستی.جای اینکه اینجور وایسی نگاش کنی و همه برات دل بسوزونن وقتی سوخت دستش میرفتی پیشش بهش میگفتی وای بمیرم برات چرااینجوری شد؟ببخش گلم بخاطر من اینطوری شدی.خودش شرمنده میشد پامیشد دوباره براتون درست میکرد.

چرا سیاست زنانه نداری گلم؟

2706