2752
2734

سلااااام خوشگلا

فردا اولین امتحان نهاییم هست و عین چی استرس دارم

عربی دارم فردا ، الان یه دور کتاب رو خوندم و برنامه ام اینکه که تا ساعت 10 بخوابم و بعد بیدار بشم تا صبح باز مرور کنم و نمونه سوال حل کنم

بعد می‌خوام حمام هم برم ، به نظرتون اول برم حمام بعد بیام بخوابم و بعدش بلند بشم درس بخونم یا اول بخوابم بعد بیدار شم برم حمام بعد بیام درس بخونم؟

کلی هست دارم فکر میکنم به نتیجه نمی‌رسم😂😂

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم بخواب بعد بیدار شدی برو حموم بیا یه قهوه بخور  بخون  موفق باشی

اوکیه همین کارو میکنم ، مرسی عزیزم خدا کنه خوب بدم❤️

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
مگه نخوندی یه بار؟ خب تا ۱۰ بازهم بخون و بعدش برو حموم و بگیر بخاب تا صبح  صبح هم یکم زود تر ب ...

چرا خوندم ولی چندتا دلیل داره یکی اینکه از ظهر تا حالا دارم قواعد رو میخونم و الان حس میکنم مغزم داره منفجر میشه از قواعد عربی دیگه تا 10 نمی‌کشم باید یکم بخوابم تا اوکی شم ، یکی دیگه ام اینه که من کلا هر چقدر هم خونده باشم تهش شب امتحانی هستم باید بیدار باشم بخونم اینطوری خیلی خوب میفهمم