2733
2734

۲۵سالمه اصلا انگیزه ندارم چون فک میکنم اخرش ب چیزی ک میخام نمیرسم بنطرتون چکار کنم؟کنکور بدم وقت بزارم درس بخونم دیر نشده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اتفاقا پذیرش دانشجو پرستاری ببشترم شده خیلی نیاز دارن حتما ازمون بده 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

یه خانمه بود دوتا بچه ۱۵ ساله داشت پارسال کنکور داد و پزشکی اورد 

ی اقا بود مهندس بود امسال کنکور میده برا دندون بعد مهندسی ۵سال پیش کنکور داد داره پزشکی میخونه امسال هم کنکور برا دندون

چرا بی انگیزه ای و فکر میکنی دیره.؟؟

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
نه بابا دیر چیه ۲۵سالته ۲۵۰سالت که نیست تا زنده هستیم زیستن باید کرد برو بخون هرچی میخای قبول شو ...

وای تو چقد خوبیی دختر

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
من نظام قدیمم حالا کتابهای نظام جدیدو باید بخونم؟؟

اره  باید ترمیم هم بکنی

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌
2706