2733
2734

یخورده درک داشته باشید شاید یکی درس داشته باشه مریض داشته باشه

خدالعنتتون کنه چرا اینقدر بلند بلند حرف میزنید 

همسایه امون بچه اش دعوا کرده اومد داخل حیاط داره با صدا بلند عررررررر میزنه 

خب الاغ برو تو خونتون گریه کن و داد بزن😐 واقعا بعضیا بویی از انسانیت نبردن...

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا یورتمه رفتن توله هاشون و عرعر خنده مهموناشون و زر زراشون تو راهرو موقع خداحافظی و مثل سگ کوبیدن و بستن در طویله اشون رو بیخیال

همسایه های ما جز اینا، مثل پو.رن استارا ناله سر میدن به بقیه انگار میخوان ثابت کنن نگاه کنین ما رابطه داریم 😐

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
همسایه بالایی ما تا ۲ مهمون دارن بعدشم پامیشه جاروبرقی میکشه در واحدشونم نمیبندن صداشون از راهرو با ...

بخدا دیگه صبرم تموم شده 

بعد من یکم اهنگ میزارم کمتر از نیم ساعت اونم هفته ای یکی دوبار

زنیکه میاد در خونه میگه خونتونو اجاره دادید به تالار؟

بابا یورتمه رفتن توله هاشون و عرعر خنده مهموناشون و زر زراشون تو راهرو موقع خداحافظی و مثل سگ کوبیدن ...

همین همسایه ی بی فرهنگ حیوانم موقعه  ی تعطیلات عید 20 تا ماشین میریخت در خونشون تا صبح فک میزدن

بابا یورتمه رفتن توله هاشون و عرعر خنده مهموناشون و زر زراشون تو راهرو موقع خداحافظی و مثل سگ کوبیدن ...

بوی گند اشکنه و پیازداغ درست کردنشون هم بماند.

در طویله باز گذاشتنشون روبه راهرو بماند.

از پنجره یهو اب ریختن رو سر ملت پایین یا سفره تکوندن رو سر ملت هم بماند.

یه مشت احمق زاده ی حاصل رابطه نامشروع داریم تحمل میکنیم ما

چندبارم اعتراض کردیم، ولی نتیجه نمیده، فقط به لطف اینکه خانواده رزمیکاریم کتک کاری نمیکنن یا صداشونو بالا نمیبرن، با فضولیاشون فهمیدن چیکاره ایم شوهراشونم حتی تخم‌مرغشو ندارن. ولی خب پررو پررو برمیگردن میگن وااا بدت میاد برو ویلایی بشین

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
خودت داری میگی دیگه ، اونا شعور ندارن ، خودشون راحتن بقیه رو با بیشعوریشون دارن عذاب میدن

تا کی تحمل کنیم بخدا؟از این زورم میاد ما یکم اهنگ بزاریم میان در خونه متلک پروندن

منم همین گرفتاری دارم هم بغلی هم بالایی ینی انقد پریروز حرص خوردم اسیرم ینی 

بخدا یکی از یکی اشغال تر و کثیف تر

جارو بگیر بکوب ب سقف ،زمانایی ک خابن

عالی

اینکارو چندسال پیش توی خونه قبلی امتحان کردیم، انقدر کفریشون کرد اونام جبران میکردن، تا دیدن ماهم از رو نمیریم ادامه میدیم اومدن کتک کاری و به پلیس کشید 😂

باز من بهترین راهکار میدونمش و اگه یکی سرصدایی بکنه که با اعتراض و صحبت و دعوا حتی حاضر نشه مراعات کنه، این حرکت رو پیشنهاد میدم سرش بیاره ادم 👌🤝

2706