2752
2734

من دیشب ب اندازه چند قطره لکه قهوه ایی اومد ازم 3  روزم از موعد زودتر . صبح گفتم ی بی بی چک بزنم مطمئن بشم 

چون از طبیب دارو گرفتم ک قویه برای پاکسازی رحم باید هر روز پریودی سه وعده بخورم 

بی‌بی چک زدم همون لحظه منفی شد الان افتاده بود زمین برداشتم دیدم هاله انداخته الان نگرانم ک نکنه حامله باشم این دارو بخورم سقط بشه 

ب نظرتتون چیکارکنم🤷🤷🤷🤷🤷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتماحتما ی ازمایش بده فعلا هیچی نخور خواهر من تا سه ماه اول حاملگیش کاملا عادی پریود میشد خبر نداشت حاملس اتفاقی حالش بد میشه میره دکتر ازمایش میده دکترمیگه ۳روزه ک وارد ۴ماه شدی شانس اوردی تواین سه ماه چیزی نخوردی ک بچه اسیب ببینه حتما ازمایش بده

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

نه نیستی بعد ۵ دقیقه جوابش کاذبه

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
اخه اقدامم بودم اگ بشه فردا میرم

اره ازمایش بده بعد

میتونم ی سوال از خانومای باتجربه بپرسم من الان ۶هفتمه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
[QUOTE=340320685]نه نیستی بعد ۵ دقیقه جوابش کاذبه[/QUOT مطمئن باشم

نه😂من خودم فقط با بتا خیالم راحت میشه

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
2706