2752
2734
عنوان

عقد بدون اذن پدر

137 بازدید | 13 پست

سلام  ببخشید به کمکتون نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید نه نصحیت

من سال ۱۴۰۰ با ینفر دوست شدم و واقعا زندگیم تغییر داد پاکی بهم برگردون افسردگیم خوب کرد ولی متاسفانه اجازه خواستگاری بهش ندادم گفتم فعلا دوست باشیم و پدرم ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ متوجه شد و ۳ ماه کتک و بدبختی کشیدم ولی تا الان با پسرم و خیلی رفتارش خوبه و شرایطش هم خوبه ماشین پژو پارس داره طبقه بالا مامانش آماده کرده و پدرش ۱۶ سالگی از دست داده ولی کار و بارش خوبه خداشکر هم باغ دارن زمین کشاورزی الان قصد ازدواج داریم پسره ۲۵ سالشه خودمم ۱۹ و هردو به هم میایم  ولی پدرم مخالف به خاطر اینکه قبلا با هم بودیم حالا جد پدریم فوت کرده بنظرتون میشه به دادگاه مراجعه کنم ؟؟ که بدون اذن عقد کنیم 

دادگاه در صورت صلاحیت پسر نامه میده 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره 

اونجا میرید اگه آقا پسر صلاحیت زندگی داشته باشه و مورد اخلاقی ، اعتیاد و .. نداشته باشه نامه میده که ازدواج کنید

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z

چرا سن ۲۴ سال زدی

یجا گفتی بارداری نمیخوام😑😂

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!

اما این حرکت واسه وقتیه که کارد به استخوان برسه ها ....

به این فکر کن که ممکنه حتی مادر همسرت یکبار طعنه بی حمایت بودنت رو بهت بزنه یا اینکه ارزشت بیاد پایین چون کسی پشتت نیست و نامردیه از خونوادت بزنی بخاطر غریبه ها 

عشق رو درک میکنم اما از آقا پسر بخواه رضایت بگیره از پدرت

منم با مخالفت های مکرر خونواده بلاخره راضیشون کردم و عقد کردیم ، خودت رو راحت در اختیار کسی قرار نده اینجوری ارزشت میاد پایین عزیزم ، ببین آقا پسر چقدر میخوادت

من خودم به شخصه همیشه میگم درسته خیلی سختی کشیدم اما تهش فهمیدم همسرم دوسم داشت واقعا 

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z

هنوز سنی نداری 

میخوای همینجوری بلند شی بری بدون مراسمات، خانواده اونا هیچی نمیگن اخه؟ زندگی بالا پایین زیاد داره دختر کلت باد داره تو این سن میخوای این مدلی ازدواج کنی؟

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
اما این حرکت واسه وقتیه که کارد به استخوان برسه ها .... به این فکر کن که ممکنه حتی مادر همسرت یکبار ...

واقعا خونواده پسره خیلیی خوبن ولی خود پسره هم راضی نیست بدون اجازه پدرم ازدواج کنیم

واقعا خونواده پسره خیلیی خوبن ولی خود پسره هم راضی نیست بدون اجازه پدرم ازدواج کنیم

چون ایشون عاقلند و میدونن ته این حرکت خوبی نیست 

هرچقدرهم خوب باشن تو حاضری حرمت پدرت رو به خاطر کسایی که هیچ نسبتی باهات ندارن بشکونی؟

چون ایشون عاقلند و میدونن ته این حرکت خوبی نیست  هرچقدرهم خوب باشن تو حاضری حرمت پدرت رو به خا ...

نه حاظر نیستم ولی پدرم واقعا اخلاقش خوب نیست قرص اعصاب هم مصرف میکنه و دلایل محکم نداره تازه تو کل شهر مون هم پارتی داره و پسره ۴ ساله به پام مونده فقط میخوایم زندگیمون تشکیل بدیم بچه اول هم هستم ولی هیچی نمیخوام جزء رضایت