2733
2734
عنوان

طلاق عاطفی چه طوریه؟

190 بازدید | 18 پست

من از همسرم متنفرم.همه رو بخ من ترجیح میده میخوام فقط به خاطر پسرم باهاش زندگی کنم چکار کنم دیگه سمتم نیاد ازم رابطه نخواد کلا دیگه حتی دیدنشم آزارم میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلم اینقدر ازش شکسته که دیشب نزدیک بود خودکشی کنم فقط به خاطر پسرم موندم عشقو دلم فقط پسرمه دیگه هیچ ...

بمیرم برات چقد سخته منم یروزی مطمعنم ب این حال تودچارمیشم ولی دیر یازودشونمیدونم 

میشه بگین چند سالتونه دوتاتون 

دلیلش چیه 

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......
بمیرم برات چقد سخته منم یروزی مطمعنم ب این حال تودچارمیشم ولی دیر یازودشونمیدونم  میشه بگین چن ...

من ۳۳اون ۴۳بزرگترین مشکلمون خانوادشن که دست از دخالت برنمیدارن واینم به شدت وابسته شونه زندگیمون کلا پاشبده تا حالا جلو مردم تظاهر به خوشبختی میکردیم دیگه همینم نمیخوام

من ۳۳اون ۴۳بزرگترین مشکلمون خانوادشن که دست از دخالت برنمیدارن واینم به شدت وابسته شونه زندگیمون کلا ...

خب از کی حس میکنی ازش متنفری 

خب همین یمورد ک باعث نمیشه 

تاپیکای منوبخونی میدونی با چه وحشی زندگی میکنم ولی هنوز دوسش دارم😔

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......
اونو خانوادش نمیزارن خیلی تو زندگیمن.اگه خانوادش از زندگیم میرفتنبیرون خوب میشد شاید رابطه مون ولی ا ...

خیلی سخته

ولی خب برا اعصاب خودتم که شده حالا که میخوای بخاطر پسرت تحمل کنی خودت يزن بیخیالی

اونجوری اذیت میشی

خب از کی حس میکنی ازش متنفری  خب همین یمورد ک باعث نمیشه  تاپیکای منوبخونی میدونی با چه ...

همسن یک مورد نیس تایپیکای منم بخون شوهرم اصلا منو دوست نداره منم ندارم زورکی زنش شدم الانم راهی ندارم جز طلاق عاطفی

2706