2752
2734

سلام مامانم و من و یکم انگار بیشتر توجه می کنه و پشتمه البته بخدا هوای داداش هامم داره و دوسشون داره ولی اون ها حسودی می کنن من میگم چون تک دخترم و چند سال افسردگی کشیدم و بابام دوستم نداره واسه همین میخواد بیشتر هواسش به من باشه ولی مثلا اگه مامانم پشتم نباشه داداش بزرگم من و میخوره هرچی از دهنش در بیاد میگه شایدم من و بزنه ولی مامانم نمیزاره اونم زورش میاد میگه اره دختر تو بیشتر دوست داری!!!  نمیدونم واقعا فکر نمی کنم تبعیض قائل بشه مامانم!!!  بنظر تون مامانم بین من و داداشم فرق میزاره؟ 

امید وارم که وقتی مرگ به سراغت میاد،( زنده پیدات کنه) 🙂💔

حضرت يعقوب با اينكه يه پيامبر بود بين بچه هات فرق گذاشت به روز سياه افتاد . پدر و مادري كه بين اولاد فرق بزارن و يكي ازبچه ها دلش بشكنه و براشون آه بكشه اون پدر و مادر دير يا زود تاوان كارشونو پس ميدن . 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس