2733
2734

دیشب خیلی باهم خوب بودیم صبح هم همینطور... من خونم دیوار به دیوار خونه مادرشوهرمه پسرم بیشتر وقتا از بالکن رفت و آمد می‌کنه صبح گفت مادرجون می‌خوان برن بیرون با عمه و عمو منم برم؟؟گفتم از بابات اجازه بگیر.. اونم زنگ زد و گفت برو... بعد من مشغول کارام بودم یهو شوهرم اومد گفت می‌خوام منم برم اگه میای بیا بریم اگه نه برو خونه مامانت😐 گفتم این چه طرز بیانه خب بگو بیا بریم چرا اینجوری میگی نکنه مامانت گفته زنت نیاد.. گفت هرجور دوست داری فکر کن رفت تو اتاق دیگه رفتم ازش پرسیدم تو رو خدا مامانت چیزی گفته گفت آره اصلا مامانم گفته زنتو نیار( آخه چندروز پیش سر یه موضوعی که مامانش مثل خاله زنک ها همه چیزا رو به شوهرم میگه به خواهرشوهرم گفتم و بحث کردیم گفتم به مامانش گفته حتما) گفتم توروخدا؟ یهو محکم زد تو گوشم گفتم چرا میزنی؟ گفت حقته... رفت لباساشو بپوشه رفتم پیشش باز دعوا.. بعد برگشته میگه مامانم اندازه سگی تو رو نمیخوان🙁 منم عصبانی شدم گفتم مگه تو دهنشون ر ی د م؟ باز شروع کرد به زدن من ... صورتم قرمز شد گوشه چشمم ورم کرده... گفتم من تا حالا کوچکترین بی احترامی به خانواده تو نکردم هیچ بدی نکردم تا جایی که تونستم و ازم برمیومده کار کردم براشون بعد این مزدمه؟؟؟

دیگه مامانش اومد و با یه عالمه التماس که منو جلوی اون عروس خراب نکنید ما رو برد ولی تو راه برگشت به شوهرم گفتم زندگی منو و تو ته نداره روز به روز گندتر میشه 

منم با مطلبی که خط اخر نوشتی موافقم چون هردوتون انگار زبون همدیگه رو متوجه نمیشین 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نقاط منفی خیلی داره..

من حق تنهایی جایی رفتن ندارم

اجازه رانندگی ندارم

تفریح و مسافرت ندارم

مهر و محبت نداره

دست بزن داره

فحاشی می‌کنه

طلاهامو از خونم دزدیده برده خونه ننش

خیانت کرده قبلاً

بخدا میگم دلخوشی من تو این زندگی چیه؟؟

من فقط به خاطر پسرم دارم زندگی میکنم فقط مرگگگگگ میخوام

منم با مطلبی که خط اخر نوشتی موافقم چون هردوتون انگار زبون همدیگه رو متوجه نمیشین 

اره هیچ وجه مشترکی نداریم...

هیچوقت نمی‌خواد حرف منو قبول کنه همش فکر می‌کنه خودش عقل کل هستش و هرچی میگه و فکر می‌کنه درسته

من چیزی نگفتم فقط میخواستم ببینم اگه مامانش گفته زنت نیاد تا نرم خودمو کوچیک نکنم

نیش زدی و بحث رو شروع کردی 

به نظرم خودت نمیفهمی داری بحث میکنی

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
اره هیچ وجه مشترکی نداریم... هیچوقت نمی‌خواد حرف منو قبول کنه همش فکر می‌کنه خودش عقل کل هستش و هرچ ...

حرفت درسته حتی از کامنتت هم مشخصه شوهرت  یه دندست 

اما شمام زبونت تلخه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706