2752
2734
عنوان

جذب پسری که میخوامش

232 بازدید | 16 پست

کسی تونسته شخص خاصی رو جذب کنه؟ 

پسری هست که واقعا خوبه سالم و درست دوس دارم بیاد سمتم نمیخوام از دستش بدم

بنظرتون چیکار کنم؟چطور با قانون جذب جذبش کنم

خیلی تنهام دلم یه همدم میخواد که در شانم باشه و آدم درست حسابی باشه که باهم آشنا بشیم ولی نمیدونم از کجا پیدا کنم

انگار ماها نامرئی شدیم💔

لبخند می زد، چون آسان تر از توضیح غم هایش بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قانون رو بیخیال

خیلی خودتو موفق نشون بده

وقتی میبینیش آروم لبخند بزن و روتو برگردون

خانواده تو خیلی بالا ببر

و حتما آرایش مناسب و زیبا داشته باش.غلیظ و زیاد نه هااا

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
خانوادم خیلی معمولین و یکم اشفتس محیط خونه و خانوادم 🥲

ذره ای نباید بفهمه.خودتو دست بالا بگیر

میون حرفات نامحسوس از خانوادت و موفقیت هاشون و دارایی هاتون کلاس بذار.فک نکنه خودتو میگیری هااا خیلی عادی صحبت کن

سرت رو شلوغِ کارهای خودت نشون بده.مثل ورزش درس هنر خیاطی هرچی که بلدی

آویزون بازی درنیار

ولی اون لبخند و رو برگردوندن که گفتم خیلی جوابه

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
چجوری ینی؟

مثلا این حسو داشته باشی که الان داریش.مال خودته............این حس بیاد خودشم میاد........سخته ولی تمرین میخاد دیگه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  

ببین واقعیت اینه اگه شمارو بپسنده خودش میاد خواهشا کارای چیپ و احمقانه نکنی که مثلا جذبش کنی خودتو دست بالا بگیر واضحم نخ نده 

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                

ب فرشتع ها نامه بنویس

به راحیل ( فرشته ی عشق )

هر روز نامه بنویس و جوری بنویس ک انگار داده بهت و بابتش تشکر کن

امیدوارم بهترینا قسمتت شن💖

کاربری دست دو خواهره (یسنا و یاسمن) ، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
ب فرشتع ها نامه بنویس به راحیل ( فرشته ی عشق ) هر روز نامه بنویس و جوری بنویس ک انگار داده بهت و ب ...

فرشته ها هنوز جواب منو ندادن  

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
فرشته ها هنوز جواب منو ندادن    

میدن ایشاا..

گاهی طول میکشه ولی میدن

کاربری دست دو خواهره (یسنا و یاسمن) ، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
میدن ایشاا.. گاهی طول میکشه ولی میدن

فعلا یک ماهی هست بهشون نامه ندادم رهاشون کردم

2706