2752
2734
عنوان

به نظرتون کی مقصره؟

146 بازدید | 10 پست

من و نامزدم داریم تالار میبینیم برای عروسی...

هر تالاری ک خوشم اومد یا تا مهر و آبان پر بود یا قیمتش خیلی بالا بود 

خیلی ناراحت بودم اونم هی با خنده میگفت برم تالار vip(داغونه) بگیرم منم اشتباه کردم گفتم جشن طلاق بگیر🤦🏻‍♀️

یه لحظه انگار دیوونه شد خیلی بد باهام حرف زد خیلی بد...

بعدش معذرت خواهی کرد ولی حرفاش هنوز تو ذهنمه خیلی ناراحتم

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!

مقصر شمایی 

آوردن کلمه طلاق اصلا خوب نیست حتی به شوخی 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تقصیر تو بود ولی خدایی چطور تالار ها پره ملت از کحا پول میارن عروسی بگیرن

واسه بازدید ک رفتم بیشترشون اتباع بودن

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!
جفتتون عجولانه رفتار کردید و اندکی بچه 

حس میکنم از چشمم افتاد

خیلی معذرت خواهی کرد ولی بازم از یادم نمیره 

هر دوتاتون  ولی بنظرم زیاد سخت نگیر، مردم قصر بگیری حرف درمیارن‌، ارزش نداره خودت ناراحت کنی، ...

دیگه برام مهم نیست کجارو بگیره فقط میخام یادم بره رفتارش

من دوستم پولدار بود، ولی عروسی ش یک تالار ، تویکی از شهرک گرفت، که بیشتر سرخاکی میگیرن، بدون ورودی، تازه سه شنبه عروسی شو گرفته بود، غذام جوجه کباب داد، با ماست و نوشابه پرسی