2733
2734

قشنگه

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبه تو با حوصله ایی خواهر من از ناخن طرحدار بشدت متنفرم ocd منو تحریک میکنههههه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
آفرین بیکار جان قشنگ شده

یا ناخن کاری یا آدم دل پاکی نیستی😕 هرکس دلش میخواد برای خودش وقت بزاره ..کی از خود آدم مهمتر😌❤️‍🔥 طرز صحبتت خوب نبود 👌 ولی عیب ندارد امثال تو همه جا هستن نمیشه کاریش کرد ..سعی کن آدم خوبی باشی♥️

یا ناخن کاری یا آدم دل پاکی نیستی😕 هرکس دلش میخواد برای خودش وقت بزاره ..کی از خود آدم مهمتر😌❤️‍🔥 ...

منک کاملا با شوخی بهت گفتم همون مدلی ک ب خواهرای خودم میگمو شوخی میکنم حالا اینجا معلوم شد کی دلش پاک نیس فک کردی منم مث خودتم ایراد نداره عادیه برام امثال شما تو این سایت زیاده ک منتظر یه پستن تا حمله کنن

منک کاملا با شوخی بهت گفتم همون مدلی ک ب خواهرای خودم میگمو شوخی میکنم حالا اینجا معلوم شد کی دلش پا ...

😂من ؟ تو اومدی داخل تاپیک من نظر منفی گذاشتی ..بعدشم اگه نمیدونی و با فضای مجازی آشناییت نداری یا تازه وارد شدی اینو بدون قشنگم اینجا فضای مجازیه و چیزی ساخت نشده به نام ایموجی و استیکر ..تو می‌نویسی اما معلوم نیست با چه وصفی نوشتی🤷🤷 باید از اینا استفاده کنی 🤩😂❤️😔😒😍🥹 تا دریافت کننده منظور تورو متوجه بشه❤️ خب حالا انگار من اشتباه متوجه شدم شرمنده 💋

😂من ؟ تو اومدی داخل تاپیک من نظر منفی گذاشتی ..بعدشم اگه نمیدونی و با فضای مجازی آشناییت نداری یا ت ...

چند سالته؟من ۳۳سالمه از ۱۹سالگی هم گوشی داشتم پس فک نکنم کم بوده باشم تو فضای مجازی ولی ندیدم تا حالا کسی بگ چرا ایموجی نذاشتی بهم حمله کنه 

نظر منم منفی نبود فک کنم چشاتم ایراد داره چون نوشتم قشنگ شده 

ادمایی مث شما لیاقت تعریف ندارن 

خواهشا ریپ نزن ک خیلی پشیمون شدم ازینک باهات شوخی کردم و پست گذاشتم تو تاپیکت امیدوارم اسمت یادم بمونه دیگ نیام تاپیکات خیلی انرژی بدی بهم دادی

چند سالته؟من ۳۳سالمه از ۱۹سالگی هم گوشی داشتم پس فک نکنم کم بوده باشم تو فضای مجازی ولی ندیدم تا حال ...

خوشحالم یکی دیگه از کاربرای اینجا هم یاد گرفت کامنت منفی نزاره 🙂 بقیه حرفات فاقد اهمیته

2706