2752
2734

میدونم الان میاین اینجا میرین تاپیکای قبل و بعدم تا یه حرفی در بیارین و فحشم بدین 😂

ولی این واقعیته

اگر کسی قلبا خودش را دوست داشته باشه و تو هماهنگی باشه و رضایت با خودش و چهره اش

اصلا دست به تغییر نمیزنه 😊

بوس به همه نچرال ها ، همتون قشنگید 😁😁🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یاده اون فیلمه افتادم میگفت مو فقط مشکیش قشنگه خواهرش از اونور میگفت زر میزنه بابام نمیذاره موهاش رنگ کنه😂 

هرکسی به خودش ربط داره عزیزم ممکنه میخواد قشنگ تر بشه شما چرا انقدر ناراحتی که اومدی تاپیک زدی

بینیمو عمل کردم

عاشق خودم بودم

عاشقتر شدم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
همینطوره کسی خودشو دوست داشته باشه حتی موهاشم رنگ نمیکنه

ادمیزاد نیاز ب تنوع داره 

چرا ربطی ب دوست داشتن خودش داره

من عاشق تغییرم خودمم خیلی دوست دارم اعتماد بنفسمم بالاست خوشبختانه

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
همینطوره کسی خودشو دوست داشته باشه حتی موهاشم رنگ نمیکنه

یه زن عمو دارم این بشر خدای عزت نفس و اعتماد بنفسه

شاغل هم هست پول همه کار رو داره 

دوتای زن عموی بعدش و اینور اونور ، همه موهاشونو رنگ کردن و .. استایل عوض کردن و ..

ولی ایشون هنوزم با دوتا بچه موهاش مشکیه 

استایل اش همون استایل مخصوص خودشه 

واقعا عاشقشم ازش الگو میگیرم ، 

حتی این رو در خودم نمیبینم که تحت تاثیر اطراف قرار نگیرم

خیلی قدرتمنده واقعا 

2706