2752
2734
عنوان

پریود شدم خیلی حالم بده😭😭😭

138 بازدید | 12 پست

بعد هشت ماه بالاخره پریود شدم (نگید چرا دکتر نرفتی)

نمی‌دونم پریودیه یا لکه بینی 

خونریزی زیادی نداشتم اما از سری پیش که لکه بینی داشتم بیشتره و باتوجه به دلدردم فکر کنم همون پریود 

حالا انقدر از لحاظ روحی بهم ریختم که فقط خدا می‌دونه 

حالم از خودم بهم میخوره

انگار اینهمه ماه جمع شده بود و الان یهو اینطور شدم 

کلا علائم پریود رو یادم رفته بود 

دلم میخواد زار زار گریه کنم 

سه روزه نگاه کتابام نتونستم کنم

یکشنبه هم امتحان ترمیم معدل دارم

کلا متنفرم از همه چی 

😭😭

چرا آروم نمیشم 😭

رویا؟ نه ، آرزو؟ نه ، پس چی؟ فعلا فقط آرامش می‌خوام 

منم دقیقا هم وضعیت شما هستم و دیروز بعد از ۴ ماه پریود شدم و یه حالت وحشتناکی درد داشتم که واقعا الان درکت میکنم اما یه مسکن بخور و سشوار بگیر به بدنت کم کم اروم میشه یخورده زمانبره ولی دردت که تموم شه هم از لحاظ روحی روانی اروم تری هم دیگه زیاد درد نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو‌ چایی پوپر رنجبیل بریز بخور  درد داشتی نوافن بخور یا دوش بگیر.اهنگ گوش بده اوکی‌‌میشی

ممنون عزیزم ❤️

منم دقیقا هم وضعیت شما هستم و دیروز بعد از ۴ ماه پریود شدم و یه حالت وحشتناکی درد داشتم که واقعا الا ...

قربونت عزیزم انشاالله که بهتر باشی خودت هم❤️🫂

منم دقیقا هم وضعیت شما هستم و دیروز بعد از ۴ ماه پریود شدم و یه حالت وحشتناکی درد داشتم که واقعا الا ...

انگار دردای این چندماه جمع شدن کنار هم و یهو منفجر شدن برای منو شما😞

من پریودیم هیچوقت اعصابم اونقدر خرد نمیشه که چند روز کامل درگیر شم یا دل‌درد شدید نمیشم 

اینبار همه چی برعکس بود شاید چون بعد چندین ماه شدم...

انگار دردای این چندماه جمع شدن کنار هم و یهو منفجر شدن برای منو شما😞 من پریودیم هیچوقت اعصابم اونق ...

عزیزم منم اولین بار بود عقب انداختم اونم ۴ ماه ولی واقعا فهمیدم هرچقدر زودتر بشی بهتره ..خیلی ذهنم اروم تر شده و تمرکزم بیشتر