2752
2734
عنوان

تکنیک های زیبایی

63 بازدید | 5 پست

روش های زیبایی بدون جراحی و ژل و اینا اگه میدونید بگید 

مثلا نوع آرایش 

یا ماسک خونگی و ...

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ماساژ صورت و کمپرس سرد 

مدیتیشن هم موثره و آب درمانی

روزانه یک لیوان مصرف ویتامین سی مثل آب پرتقال طبیعی 

روتین پوستی منظم

ماسک های ورقه ای 

همون رسیدگی های همیشگی هس

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

اینو تویه تاپیک دیدم شاید به دردت بخوره گلم

مامانم پوستش مث پنبه نرم((حتی ی دووونه منافذ باز نداره…. 

چروک نسبت ب سنش خیلیییی کم داره((۵۰ سالش هست

و اینکه باطراوت پوستش 

ارایش بلد نیست و خوششم نمیاد حتی نرم کننده هم نمیزنه😑

اما این ترکیبی ک استفاده میکنه رو منم میخوام شروع کنم گقتم با شما ب اشتراک بذارم 

عکس نهایی چیزی ک استفاده میکنه ر گذاشنم ببینید

نصف قالب یخ 

گلاب 

و اب نعناع 

و توی هر قالب چند قطره.ژل الوئه ورا طبیعی 

و گلیسیرین 

قالب رو میذار یخ بزنه 

هر روز روزا یکیشو در میار میزنه ب کل صورتش

قالب یخ گلم 

نصفش اب باشه 

باقیش رو اب نعناع 

چند قطره گلیسیرین و ژل الورا

ار مامانم میذار لا ی پارچه تمیز 

بعد میشوزه پهن میکنه برا فرداش

مامانم ت مواد میذار 

بعدشم یکم ژل میماله ب پوستش ب عنوان ابرسان

یخ رو هم باید بذارید تو یه پارچه ای توری چیزی تماس مستقیمش با پوست باعث اسیب مویرگای پوست میشهنصف قالب یخی که فقد توش ابه؟نصف عرق نعناعار عزیزم بد چند قطره گلیسرین و الورا هم بهش اضافه کن 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡