2733
2734

حالا دیگه اصلا 

میدونید از بس توی زندگی سختی کشیدم دیگه برام عادی شده و روتین

دیگه مشکلات مالی اعتیاد بابام و بد اخلاقی هاش برام مهم نیست دیگه استرس سر کار رفتن یا نرفتنش هم برام مهم نی 

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار

عزیزم دیدت نسبت به پدری که گاهی کار میکنه گاهی نه

و اعتیاد داره چجوریه؟؟؟

باعث چه لطمه های روحی شد براتون؟؟؟

میخوام ببینم یه پدر اینجوری از دیدی دخترش چجوریه؟؟؟

واینکه اگه محبت هم کنه بازم دید بچه نسبت بهش بده؟؟

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رو خودت. سرنوشتت. بخصوص درس و کار تمرکز کن ‌نه بابا و مشکلاش

همین هم هست عزیزم 

الان جدیدا به این درک رسیدم با وجود نابرابری ها و خجالتی که میکشم 

اما دیه توقع ندارم 

فقط خودم و خودم

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار
عزیزم دیدت نسبت به پدری که گاهی کار میکنه گاهی نه و اعتیاد داره چجوریه؟؟؟ باعث چه لطمه های روحی شد ...

اعتماد به نفسم رو داغون کرد اعتیادش باعث خجالتم بود 

اکثرا تحقیرم میکرد همیشه ترس از اشتباه داشتم که تنبیه نشم ازم توقع زیاد داشت 

باعث شد افسردگی و اضطراب شدید بگیرم و با وجود هوش عالی توی کنکور نتیجه نگیرم 

اعتماد به نفسم انقدر نابوده که تاثیر گذاشته روی زندگیم 

اما داروها سر پا نگهم داشتن 

اگر بابای خوش اخلاقی بود و منو نمیکوبید خیلی فرق میکرد همه چی

اعتماد به نفسم رو داغون کرد اعتیادش باعث خجالتم بود  اکثرا تحقیرم میکرد همیشه ترس از اشتباه دا ...

الهی بمیرم گلم 

خودت زندگی خودتو بساز کاری به بابات ندتشته باش

نزار آیندت به خاطر اون تباه بشه تلاش کن تلاش کن دختر

اگه ادامه بدی با افسردگی نابود میشی باور کن

اعتیاد خطرناک ترین بیماریه جهانه مخصوصا برای اطرافیان

خدا لعنت کنه اونیو که اولین بار مواد رو درست کرد

اما حالا که واسه تو پیش اومده باهاش بجنگ 

کاری به حرفای پدرت هم نداشته باش

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
الهی بمیرم گلم  خودت زندگی خودتو بساز کاری به بابات ندتشته باش نزار آیندت به خاطر اون تباه بش ...

تلاش میکنم 

اولش میخواستم خودکشی کنم 

میدونی زندگی خیلی برام بی معنی بود خیلی سخته ترکیب بی پولی و تنهایی و پدر بد و معتاد 

ولی داروها از افکار خودکشی نجاتم دادن

جدیدا توان پیدا کردم که برم حرفه ای یاد بگیرم و کار کنم 

دلم میخواد خیلی موفق شم دست خیلیا رو بگیرم 

ممنونم ازت 

تلاش میکنم  اولش میخواستم خودکشی کنم  میدونی زندگی خیلی برام بی معنی بود خیلی سخته ترکیب ...

خب خداروشکر که از شر اون افکار منفی نجات پیدا کردی الحمدالله 

دختر اگه قرار باشه با هر سختی تو زندگی کم بیاریم و بخوایم خود کشی کنیم که همه باید الان مرده باشیم 

من خودم سختی هایی تو زندگیم کشیدم که میگم ای کاش پدرم معتاد بود نه این اتفاقا برام میفتاد 

اما کار خداست دیگه هر کی به نحوی تو زندگیش امتحان میشه

مطمئنم موفق میشی و آینده ی درخشانی داری عزیزم

برات بهترینارو آرزو میکنم🫂💖💖

خب خداروشکر که از شر اون افکار منفی نجات پیدا کردی الحمدالله  دختر اگه قرار باشه با هر سختی تو ...

فدات شم عزیزمم

مرسی از نظر آرامش بخشت

فدات شم عزیزمم مرسی از نظر آرامش بخشت

عزیزدلی🫂💖