2733
2734

من در حالت عادی از پوستم خیبلی راضی ترم تا وقتی که کرمپودر میزنم قشنگ میریزه پایین😑برق برقی میشه پودر فیکسم میزنم بهتر میشه ولی عالی نه🥹

یه کرم معرفی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ضد افتاب رنگی میزنم

سینره ۶۰ بژ روشن خیلی رو پوستم خوبه همه مارک کرمم و میپرسن 

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(

اول باید چربی صورتت رو درمان کنی که به حداقل برسه .شما هرچی هم بزنی پوستت بدتر چربی تولید میکنه چون کنترل نشده و صدرصد باعث جوش و لک پوستی میشه 

روتین پوستی منظم یه سرم کاهش کننده منافذ یا خنک کننده پوست مثل کمپرس سرد و یه بسته کاغذ جذب و کنترل چربی نیاز داری

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
عزیزم شنیدم ضد افتاب رنگی لک مبندازه🥲

نه من چند ساله که استفاده میکنم

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(