2733
2734
عنوان

احساس گناه می کنم

155 بازدید | 12 پست

تو خونمون کلا ۱ اتاقه یه انباری که ادم توش خفه میشه 

هر ماه بابا بزرگم و مامان بزرگ و داییم می یان خونمون برای دکتر   من هم درسام به شدت سخت و و زیاده  برام معدلم خیلی مهمه  به گفتم  اشکالی نداره بابا بزرگم بیاد تو اتاق  ولی رفت امد نباشه و صدا ولی ننی تونه  یه جا بشینه همش در حال  رفت و امده منم گفتم نیان این اتاق  پدر بزرگم تو حال می خوابه منم مشکل تمرکز شدید دارم و کتاب خونه و جایی ندارم  خیلی ناراحتم

اشکال نداره تو هال باشه 

مگه اونجا سرو صدا زیاده یا چیزی هست که ناراحتشون کنه؟

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیشه ابجی  من  خجالا می کشم جلو همسایه

هنزفری میتونی بزاری تو گوش با یه آهنگ ملایم و آروم.

قبلا همین کارو میکردم 

توجه کنید توجه ...................................... توجه ...................... و باز هم توجه..................................................................  از توجه شما سپاسگزارم      
  تا یه ساعت اهنگ نه چند روز که

اره عزیزم میفمم سخته ولی خب کاریش نمیشه کرد.

تحمل کن انشاءالله زودتر محیط آروم براتون فراهم بشه

توجه کنید توجه ...................................... توجه ...................... و باز هم توجه..................................................................  از توجه شما سپاسگزارم