2752
2734

همش گیر بده و بگه که لاغرین؟

گیر بده به غذا خوردنتون؟ که چرا کم میخوری و رژیمی طور رفتار میکنی خیلی

حتی اشاره کنه ک اصلا چربی نداری  

طوری ک حس کنید یه عدد نی قلیون هستین فاقد چربی   

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهر من از روز اول عقد همین بود تااااااا الان که ۹ سال ازدواج کردیم و ۲ تا بچه داریم.

اوایل خیلی ناراحت میشدم و گریه و غصه و فلان.

الان خودمم باهاش همراهی میکنم دنبال روش های چاقی میگردم😁

پوست کلفت شدم

قد و وزنت .قده مگه؟

من ۱۶۳ و ۴۴، تنها کسی که ازم ایراد نگرف محمدم بود ، حیف که تموم شدیم 

وای خدا دلم خاستش ، یه جوری درموردم حرف میزد احساس میکردم زیبا ترینم ، هی میگفت من باربی دوست دارم💔💔

آقایون از خانم های توپر استقبال بهتری دارند 

اگر خود شما هم تمایل دارید وزن بگیرید

از شیر خشک 

ژله 

سیب زمینی و تخم مرغ آبپز 

قرص شیکرودین گیاهی هست پاک کننده دستگاه گوارشی تنظیم قند خون و افزایش اشتها 

نون فانتزی 

آب میوه 

استفاده کن تضمینی وزن میگیری 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
قد و وزنت .قده مگه؟ من ۱۶۳ و ۴۴، تنها کسی که ازم ایراد نگرف محمدم بود ، حیف که تموم شدیم  وای ...

من قدم ۱۵۷

وزنم ۴۶ هست

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
من قدم ۱۵۷ وزنم ۴۶ هست

تو که خیلی از من بهتری مشکل از تو‌نیست ، از خودت ضعف نشون نده یعی کن تو ذهنش طوری جا بندازی که بهترینی 

بازم یادم محمدم افتادم ای خدا😭😭😭انقد ازم میگفت که خودمم دویت نداشتم اضافه کنم میگفتم اینحوری بهتره

2706