2752
2734
عنوان

لعنت به کراشم

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 74 پست
 این لنتی هردفهههههه بهم میگه 😂چندبارم تازه اسممو اشتباهی گف وای 

ت هم بهش بگو جونم داداش😂😂

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از آپشنام بگم تونستم کاری کنم کراشم خودش بهم درخاست بده😌 ولی مریض تشریف داشتم ردش کردم ...

من مخ هرکسیو میتونم بزنم بجز کسی که ازش خوشم میاد یجور تر میزنم طرف متنفر میشه ازم:)))

به من هیچکس پیشنهاد نمیده🥲🥲

طبق تجربم اگه از کسی خوشت اومد چند بار زل بزن تو چشماش چند ثانیه دقیقا تو چشماش نگاه کن بعدم خودت نگاتو بدزد😂😂

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(

من بودم دیگ قیدش رو میزدم. 

حالا اگ ی دختر ب پسر بگ داداش باز میشع کار یش کرد ولی پسره میگ آبجی سخته

توجه کنید توجه ...................................... توجه ...................... و باز هم توجه..................................................................  از توجه شما سپاسگزارم      
 من مخ هرکسیو میتونم بزنم بجز کسی که ازش خوشم میاد یجور تر میزنم طرف متنفر میشه ازم:)))

دقیقا منم معمولا جلو کراشام خیلی خنگ بازی در میارم😂 

من بودم دیگ قیدش رو میزدم.  حالا اگ ی دختر ب پسر بگ داداش باز میشع کار یش کرد ولی پسره میگ آبج ...

بعضی وقتا میاد مهربون میشه میگه ابجی قشنگم تازه:))دوس دارم خفش کنم ینی واقعا منظورش چیه؟البته مذهبی ام هست 

عاشقم میشه؟

خیلی تاثیر داره به نظرم 

ولی نمیتونم تضمین کنم حتما عاشقت بشه که😂

😂دفعه اولی که باهاش جرف زدم پریود بودم کلی باهاش دعوا کردم فک کنم اثرات اونه🤣🤣

فکر کنم ازت ترسیده😂😂

2706