2752
2734

من سر پسر اولم 16سالم بود و موقعع زایمانم بخیع نخوردم کلا رحمم صدا میداد یعنی باد میرفت و افتادگی ام پیدا کردم الان بچه دومم حامله ام میخام برم بیمارستان خصوصی برای زایمان

همون موقع ک برم برای زایمان با وجود دردا ب مامان بگم بخیع زیبایی بزنه ب حرفم گوش میده؟ میترسم ک این دفعه ام بخیع نزنن بعد مگع بشینم یا بلن شم مث تر صدا بده رحمم😂الان21سالمه لطفا نگین چرا تو اون سن بچه اوردی یا... حالا کاریع ک‌شده منم نمیتونم بر گردم ب عقب فق بگین چیکار کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی هر کسی زایمان طبیعی کنه اونجاش صدا میده😐😐

نمی‌دونم من هم سنم کوچیک بود هم بخیه نخوردم هم ب خوبی خودمو نگع نداشتم اونجوری شدم بقیه رو نمیدونم ولی اگع بعد زایمان هوا برع داخل رحم همون‌جوری میمونه 

فقط میدونم همسایمون همزمان بازایمان زیبایی هم‌عمل کرد بسیارعالی بودخوددکترزنان براش انجام داده بود.ا ...

اخع ببین من اینجا ک برم بیمارستان نیمه خصوصیه و برای زایمان طبیعی 7تومن میگیره حالا بگم بخیع زیبایی ام بزنن شاید بیشتر نگیره ولی اگه عمل زیبایی بکنه ک خیلی میگیره

باشع گلم یادم موند حتما دعات میکنم

مگه تا الان دکتر نداشتی که چک کنه و...؟؟ آره حتما بگو

چرا دکتر میرفتم میگفت ک باد رحم اصلا دارو نداره و رحمتم جوری افتادگی نداره ک باید عمل بشه اینجا اصلا دکتر درست حسابی نیست اگرم باشن بخوبی جواب نمیدن

یعنی بنظرت بگم بخیع زیبایی بزن میزنه؟

تا حالا همچین چیزی نشنیدم  خودمم زایمانم طبیعی بود

بخیه خوردی؟ اخه من ب خوبی خودمو نگه نداشتم سه روز بعد زایمان 7ساعت تو‌راه بودیم رفتیم شهرستان چون بچم مشکل کلیه داشت و چن شب بستریخشد و برگشتیم

اخع ببین من اینجا ک برم بیمارستان نیمه خصوصیه و برای زایمان طبیعی 7تومن میگیره حالا بگم بخیع زیبایی ...

پزشکی که قراره باهاش زایمان داشته باشی روقبلش باهاش صحبت کن نه همون روز        محبت میکنی عزیزم ان شاالله به سلامتی زایمان کنی

چرا دکتر میرفتم میگفت ک باد رحم اصلا دارو نداره و رحمتم جوری افتادگی نداره ک باید عمل بشه اینجا اصلا ...

بخیه زیبایی رو نمیدونم. ولی بخیه میزنن تمیز. من خودم دکترم جوری زد ردشم نموند

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
پزشکی که قراره باهاش زایمان داشته باشی روقبلش باهاش صحبت کن نه همون روز        م ...

اخه میرم بیمارستان خصوصی و زمان زایمان نمیدونم کدوم ماما باید باشه ک برم حرف بزنم

2706