2752
2734

نه دیگه اصلا دلیل اینکه دکتر پروتز شدن هم همینه😂😂

یه درصد فک کن شوهرت شغلش پروتز سینه و باسن باشه😂😂😂😂😂

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرت میگه نصف مردای اینجا عضو میسن ادای وکیل و پزشک و متخصص و بیزنس من درمیارن تا بعضی همجنسای اسکلم ...

دقیقا اونم نی نی سایت😂😂😂😂ماهم باور کردیم🗿

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
نه دیگه اصلا دلیل اینکه دکتر پروتز شدن هم همینه😂😂 یه درصد فک کن شوهرت شغلش پروتز سینه و باسن باشه ...

دقیقا همینایی که میگن دکتر محرمه اگه بدونن شوهرشون جراح پروتز سینه و باسنه قاطی میکنن😂😂

نه دیگه اصلا دلیل اینکه دکتر پروتز شدن هم همینه😂😂 یه درصد فک کن شوهرت شغلش پروتز سینه و باسن باشه ...

همون سر خواستگاری خفه اش میمردم مدادم دستش به باسن مردم باشه  

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
مگه میشه ممه دس بگیره و تحریک نشه

عزیزم مم.ه رو نمیخواد دستش بگیره بماله که، قراره با چاقو بشکافه توش پروتز کار بذاره

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
همون سر خواستگاری خفه اش میمردم مدادم دستش به باسن مردم باشه    

میکردم »مدام خاک تو سر کیبورد نفهم🥲😂😂😂

برای من و تو تحریک اور نیس برای اقایون هس

اخه چیه یه تیکه چربی و پوست و گوشت برش خورده و خون و کثافط تحریک کنندست؟

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
2706