2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سیپرو عوارض زیادی نداره چون دکتر هم تجویز میکنه 

قرار نیس که دکتر تجویز میکنه عوارض نداشته باشه، اصلا هیچ سودی نداره تا زمانی که میخوری اشتها داری بعدش اشتها زیر صفر میشه، همیشه دهانت خشک هس، به شدت اعصاب رو ضعیف میکنه، حتی از پزشک داروخونه شنیدم که رو باروری هم تاثیر منفی میذاره، من پریودم به شدت نامنظم شد

شما استفاده کردی؟؟؟ مال کدوم شرکت؟؟؟ امین جالینوس الحاوی دارو پخش کدوم؟؟

اره زیاد خوردم 

مگه تاثیری داره کدوم شرکت باشه ؟؟؟

توجه نکردم کدوم شرکت بوده 

اما دکتر برا خواهرم نوشته الان نگاه کردم جالینوسه 

قرار نیس که دکتر تجویز میکنه عوارض نداشته باشه، اصلا هیچ سودی نداره تا زمانی که میخوری اشتها داری بع ...

نمیدونم من رو وزنم زیاد تاثیر نمیذاشت ینی بگم زیاد چاق میشدم 

ولی عوارض نداشت برام بدنم باهاش سازگار بود 

شاید شما حساسیت داشتین 

در کل سیپرو برا چاقی نیست برای حساسیته که یکی از عوارض هاش چاقی و افزایش وزنه ک دکتر مینویسه 😂

نمیدونم من رو وزنم زیاد تاثیر نمیذاشت ینی بگم زیاد چاق میشدم  ولی عوارض نداشت برام بدنم باهاش ...

کلا از هرکس بپرسی عوارض داره، کسانی که میخان با سیپرو چاق بشن گزینه مناسبی نیس چون تمام عمر که نمیخام سیپرو بخورن بلافاصله بعد از قطعش وزن برمیگرده، اشتها هم به شدت کاهش پیدا می‌کند 

کلا از هرکس بپرسی عوارض داره، کسانی که میخان با سیپرو چاق بشن گزینه مناسبی نیس چون تمام عمر که نمیخا ...

خب چ روش دیگه ای هست ؟؟؟ 

خودت چاق شدی؟ 

قرصای دگزا و اپل و فت فست و کرامس و گین اپ  و .... همش کورتونه صدددد رحمت ب سیپرو 

خب چ روش دیگه ای هست ؟؟؟  خودت چاق شدی؟  قرصای دگزا و اپل و فت فست و کرامس و گین اپ &nbs ...

من غذام رو بیشتر کردم، میان وعده خوردم، آخر شبها تخمه سیاه خوردم، بعضی روزها شیرینی خامه ای خوردم ده کیلو عرض چند ماه چاق شدم

2706