2733
2734
عنوان

این پسر یعنی ادم حساسیه؟

153 بازدید | 16 پست

یه ادم ۳۰ساله هست یکساله میشناسیم همو کم و زیاد حرف زدیم و بیرون رفتیم بهم پینشهاد داد من کفتم فعلا اشنا شیم بعد بحث لباس باز بود گفت نه من اصن ادم گیری نیستم و هرکس هرجوری میخواد لباس بپوشه و اینا بعد من گفتم نه من فلان لباس و واسه خودم نمیپسندم گفت نه تو که نمیتونی بپوشی جلو من فقط میتونی بپوشی گفتم تو که گفتی من ادم گیری نیستم کفت نه من واقعا اصن اهل گیر دادن نیستم خوشمم نمیاد😐😐

این الان ادم حساسی هست یا نه من نفهمیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواسته اداشو دربیاره وگرنه همون اول میگفت خوشم نمیاد 

مثلا میگفتم شب رفتم پیاده روی میگفت شب خطرناکه تنها یا چندتا چیز دیگه یادم نیست حالا نمیدونم واسه مخ زنی اینارو میگه یا واقعا حساسه😂

ربطی به گیر بودنش نداره طرز فکر و عقیده خودش گفته ولی همین اول درباره این موضوعات حرف بزنید و به نت ...

خب منم همینو میگم نفهمیدم گیر هست یا نیست حرفش تناقض داشت

مثلا میگفتم شب رفتم پیاده روی میگفت شب خطرناکه تنها یا چندتا چیز دیگه یادم نیست حالا نمیدونم واسه مخ ...

معلومه واسه مخ زدنه چون کسی که واقعا حساس باشه اینجور مواقع عصبانی میشه 

به این که نمیگن گیررررررر

انگار تو عمرت آدم گیررر ندیدی!

میگم طرف طرز فکرشو بیان کرده توام باهاش حرفات بزن تا بعدا اگه ازدواج کردید به مشکل نخورید!موفق باشی

معلومه واسه مخ زدنه چون کسی که واقعا حساس باشه اینجور مواقع عصبانی میشه 

اخه جدیم میگفت

مثلا بحث یه جایی شد که پاتوقه با جدیت گفت تو اصن جرا میری اونجا گفتم چرا نباید برم یهو انگار جا خورد یه خنده ای کرد گفت برو دوست داری اخه دوست پسرم که نیست

هر سوالی داره رک و پوست کنده از خودش بپرس . تعارف رو بذار کنار. اگر  الان نسبت به چیزی که برات مهمه تعارف کنی بعدا باید به خاطرش دعواها کنی

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
2706