2733
2734

نمیخوام مث خوانوادم بشم تعصبی غیرتی بدبخت خودم اعتماد به نفسم رفت زیر صفر

حالا دارم علائمشو میبینم ارزو تو دلم موند شلوارک تاپ بپوشم همش حواسم ب اینه یدف بابام بند سوتینمو نبینه بخاطر این اصلا لباس زیرمو نمیشورم خیلی بدختم با این اخلاقم نوارامو قایم میکنم تا کسی نبینه😭😭

خب چه ایرادی داره من خودم به شخصه خیلی کم رو هسم خودم روم نمیشه جلوش تاپ بپوشم حالا اون بیچاره که نگاه نمبکنه ولی خب من خودم اینطوری راحتترم چه ایرادی داره هرجور خودت راحتی بگرد

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپ و شلوارک پوشیدن رو کاری ندارم اما چرا نوارتو قایم میکنی؟ رو خودت کار کن، دیگه بعضی چیزا باید عادی بشه، دختر منم خیلی چیزا رو پنهان میکرد اما خودم براش عادی سازی کردم، چون خودم خیلی خیلی زیاد اذیت شدم زمانی مجرد بودم و نمیخواستم دخترمم اینچیزا رو بچشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

وا یعنی چی نمیشوری؟😐 خب بشور یه چیزی پهن کن روش اگه ایقد حساسی چه قد زندگی رو سخت گرفتی 😑

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

خیلی خونواده ها اینطورین ولی سر جنگ نباید داشت

اره سخته

ولی فکر میکنم یکم مسایل رو بخاطر جو خونواده برای خودت ذهنی هم  بزرگ کردی ...  از قدیم هم خیلی مراعات میکردن لباس زیر جلو چشم پهن نمبکردن 

اینا بد نبود یا میگفتن مردها متوجه نشن پریود هستین

الان چند سالی هست دارن فرهنگ سازی میکنن سخت نگیر گلم

به خودت و بدن خودت احترام بزار

من ۲۰ سال پیش اولین بار که خودم تنهایی خواستم نوار بخرم از داروخونه زمین دهن باز کرد رفتم تو زمین

انقد این قضیه تابو بود الان ها دیگه جا افتاده برای جامعه

🌺🌺🌺

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

چند سالته؟ بریز دور این چرت و پرتا رو.

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

بابات هم میدونه تو هرماه پریودی میشی و نوار دیده

خم میدونه تو سوتین میپوشی و سوتین دیده

بشور ی روسری بنداز روش

کیسه کوچیک مشکی ی کیلو بگیر برا  یسال کافیه نواراتو بنداز توش

اینقدر سخت نگیر اینا کاری نداره 

2706