2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اول هر چی خدا بخواد اما احتمال خیلی کمه امسال باردار بشی شاید حتی از لحاظ روحی خسته بشی از انت ...

امیدم به خدای بزرگه 

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
دوستان گلم  من واقعا نمیتونم این همه تک نیت جواب بدم  خیلی کم سایت میام اگه اومدم هر بار ...

زهرا ۲۹ آیا ازدواج میکنم ؟ و سر کار شاغل بشم خیره یا نه ؟

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه ✨ میشه یه صلوات مهمونم کنید 🙃❤️ 
دوستان من در حد توانم میگم اول و آخر هر چیزی دست خداست  میشه لطفا برای یه نیت و حاجتی که دارم ...

حتما سوره حشر رو به نیتتون میخونم 

دوستانی که نیت هاشون زدم لطفا بعد پی وی بهم نتیجه اطلاع بدن ممنون ازتون الهی بهترین ها نصیبتون موفق ...

خیلی حالم بده و دلم شکسته لطفا درخواست دوستیمو قبول کنید 

عزیزم الان باردار نیستی پیگیری  دکتر رفتن داری و تا پاییز باردار میشی انشالله فرزند پسر

تورو خدااااااااااااااااااااا واسه منم بگیر میخام بدونم کی باردار میشم ؟؟؟؟ خواهش میکنم ازت بگیر برام

عزیزم الان باردار نیستی پیگیری  دکتر رفتن داری و تا پاییز باردار میشی انشالله فرزند پسر

عزیزم بچه ش سالم بدنیا میاد دختر یاپسر اسمش سکینه 

تازه امسال خونه میخره؟؟؟

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
دوستانی که نیت هاشون زدم لطفا بعد پی وی بهم نتیجه اطلاع بدن ممنون ازتون الهی بهترین ها نصیبتون موفق ...

لطف میکنید به من هم پاسخ بدید براتون ایه الکرسی میخونم

نیت شغلی و ارتباط کاری با "مه" هست

عزیزم خیلی آرزو و رویا توی سرت هست احتمالا فردا آقایی لاغر اندام توی جلسه ات حضور داره اما فعلا باید ...

اسمم فاطمه میخام بدونم کی باردار میشم

تورو خدا بگو بهم ممنون میشم

خواهش میکنم میشه منم بگی خیلی دلم شکسته 😔🎈

من باردار میشم؟ دیگه باور ندارم بشم 🥺🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
دوستان گلم  من واقعا نمیتونم این همه تک نیت جواب بدم  خیلی کم سایت میام اگه اومدم هر بار ...

عزیزم  امیدوارم پیام منو زود ببینی.

میخوام ببینی زهرا و سجاد باهم ازدواج دارن آیا؟ زمانش رو هم اگه میشه بگین.

و کلا هرچی از من میبینین رو بگین .و موقعیت ها و موفقیت های آینده رو ممنونم❤️

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
2706