2752
2734
عنوان

من اویزون شوهرمم ولی اون سگ محلیم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 28 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان دیدم دوسش براش برنامه چت فرساده چکاکنم .من ازش سرترم اما اون اهمیت نمیده بم

خب ازش بپرس بگو این کاراچیه میکنی؟؟

اگه میخواستی دنبال اینکاراباشی چرازن گرفتی

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
مشکلم همینه نمتونم همش میزنگم پیگیرم

نکن هروقت رفتی سرگوشیت بگونه،

خودتوبایه کاری دیگه سرگرم کن بعضی ازمردا زو

فقط بایدبی محل کنی تابیان سمتت ی ذره توجه

بهشون کنی فکر میکنن ی چیزی هستن

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
الان دیدم دوسش براش برنامه چت فرساده چکاکنم .من ازش سرترم اما اون اهمیت نمیده بم

خودت باعث شدی خودتو دست کم گرفتی پیشش از خودت ایراد گرفتی گوشت نخرید نخواستی لباس نخرید نخواستی اینم گفته وای ببین چقد دوسم داره خرجشم نمی کنم اویزونم هس از این به بعد خط قرمز بکش باید همه جوره ساپورتت کنه. درضمن هر ماه کارتتم شارژکنه خرجم نکردی پس انداز کن

همیشه داشتم و دا م

پس قطعا ریشه مشکلت همین جاست چون همیشه نیاز به حامی داشتی شوهرت رو تنها حامی خودت میدونی و بهش چسبیدی 

باید رو خودت کار کنی اعتماد به نفستو ببری بالا جوری که به بقیه نیاز نداشته باشی

همیشه داشتم و دا م

دوست عزیز ما هممون تو خانواده هامون کمبود داریم و داشتیم. ولی خب باید روی خودمون کار کنیم و خودمون رو دوست داشته باشیم. بنظرم اولین قدم میتونه همین دوست داشتن خودتون باشه. ازجایی شنیدم که میگفت هر مردی شما رو به همون اندازه ایی دوست داره که خودتون ، خودتون رو دوست دارید. سر خودتون رو با ورزش کردن، آشپزی، هنری یاد گرفتن، زبان یاد گرفتن گرم کنید. و باهاش مدام در تماس نباشید. خودتون رو مشغول نشون بدید.