2733
2734
عنوان

کسایکه کاشت ناخن دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 49 پست
علمای اهل تشیع و اهل تسنن ازشون سوال کردم غسل همون استحمام هست و پاک شدن و گفتن حتی شما تو ذهنت بگ ...

کی گفته این حرف رو آخه!!!

همه ی عزیزانی که این متن رو خوندن تماس بگیرن و حکمش رو بپرسن

به هیچ عنوان این مطلب صحیح نیست

فقط شما رو ارجاع میدم به مقالاتی که تو کشور های اروپایی در مورد غسل و خواصی که همیت ترتیب روی سلامت جنسی داره چاپ شده و اثبات شده

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودم به عنوان کار دوست داشتم برم ناخن کار بشم به عنوان حرفه کنار درسم اما پشیمون شدم 

کار درستی کردید عزیزم مطمئن باشید 

ار کارهای  حرفه زیبایی میتونید شینیون رو انتخاب کنید یا حتی رنگ مو رو که اونها هم درآمد زیادی داره 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کی گفته این حرف رو آخه!!! همه ی عزیزانی که این متن رو خوندن تماس بگیرن و حکمش رو بپرسن به هیچ عنوا ...

اول راستتو بشوری بعد چپ رو سلامت جنسی تاثیر داره؟ جدی؟ چون میخوام برم ببینم چ خبره اگ جدی گفتی

فک کنم پاکسازی پوست برام خوبه 🤗

بله اون هم خوبه اتفاقا خواستم اونم بگم گفتم رنگ و مدل مو شاید ذوق بیشتری داشته باشه 

انشالله در هر حرفه ای که رفتی موفق باشی عزیز 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
اول راستتو بشوری بعد چپ رو سلامت جنسی تاثیر داره؟ جدی؟ چون میخوام برم ببینم چ خبره اگ جدی گفتی

عزیزم من ویدئوشم دیدم که داشتن ور مورد غسل مسلمان ها و تاثیرش روی تعادل بدن صحبت میکردن

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه نماز میخونم نه غسل 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

اونها یا بلاتکلیفین یا هم خدارو میخوان هم خرما رو یعنی می‌خوان همه سودی رو داشته باشند 

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

عزیزم کسانی ک لاک یا کاشت دارن نمازشون قبول نیس

و یه نکته اونایی ک سوهر دارن خب غسل بهشون واحبه 

بنظرم بعد رابطه با کاشت ناخن غسلشون قبول تیس

حالا فکر کن بعضیا بچه دارم میشن

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
نه عزیزم ناراحت نشدم  کنجکاو هستم  والا من خودم خیلی دوست دارم کاشت رو  اما خب واس ...

ببین از لحاط شرعیی ،غسل و وضو با کاشت  و لاک باطله چون مانع رسیدن آب به عضو میشه...ولی من تو همین سایت خیلی خانما رو دیدم که اعتقادی به این مساله ندارن و با همون لاک و کاشت وضو میگیرن و غسل میکنن...شاید اون بنده خداهای دور و بر شما هم همین مدل هستن

2706