2733
2734
عنوان

لطفا زودتر راهنماییم کنید

30 بازدید | 5 پست

راستش من دخترم ۱۸سالمه با پسری تو برنامه ایرانی چت میکردم که حالا رابطمون تموم شده و ایشون همش تهدید به قتل و پخش عکس می‌کنه و حتی فحاشی  خانوادم هم تصمیم دارن شکایت کنن ،آیا باید پیرینت خط بگیریم از دفاتر اپراتور خط   یا  همینکه پیرینت اسکرین شات پیام هاشو از کافی نت بگیرم و ببرم برای شکایت کافیع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوانوادت از اول میدونستن؟

بله میدونستن که باهمیم ولی مخالف بودن 

حالا الان من فهمیدم ادم درستی نیست و خیانت کرد 

کلا تموم شد برای من 

حالا اون ول نمیکنه با فحاشی و تهدید به هر چیزی 

حتی وقتی با خانوادم بیرون بودیم دیدیم که اومده اونجا پشت ما ولی تا با پدرم چشم تو چشم شد فرار کرد از ترس اینکه پدرم زنگ بزنه به پلیس و بعدش پیام داده بود  

حتی با خط های دیگه پیام میده و زنگ میزنه

فامیله ولی هیچکس نیست که جمعش کنه 

کارش همینه با همه دخترا بازی می‌کنه الانم که تن بدن مارو میلرزونه

بله میدونستن که باهمیم ولی مخالف بودن  حالا الان من فهمیدم ادم درستی نیست و خیانت کرد  ک ...

وای ایشالا که تموم بشه بره بیرون رفتنی مواظب باش هرکاری ازش برمیاد خطرناکه کلا

وای ایشالا که تموم بشه بره بیرون رفتنی مواظب باش هرکاری ازش برمیاد خطرناکه کلا

از خطرناک هم اونور تره 

خیلی ممنون  خدا یجوری از سر راه من برش داره 

حالام که شنیده خواستگار دارم دیگه دست بردار نیست